WoWs: Stream rocznicowy USNI

Dziś, 9 października, obchodzimy 150. rocznicę założenia U.S. Naval Institute. 

Wspólnie życzmy naszym partnerom radosnej rocznicy, a Wy koniecznie weźcie udział w specjalnym streamie w tę środę. Porozmawiamy w nim z naszymi gośćmi z USNI o historii tej szanowanej instytucji i jej wkładzie w rozwój wiedzy o marynarce.

 WoWS | Twitch

Początek streamu: 11 paź, 21:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 11 paź, 21:00

W trakcie streamu rozdamy 10 egzemplarzy U.S. Naval History Special Edition, które zasponsoruje United States Naval Institute!

Nasi goście specjalni:

  • Jack Russel, menadżer ds. marketingu i sprzedaży w U.S. Naval Institute
  • Scott Christenson, dyrektor ds. komunikacji w U.S. Naval Institute
  • Drachinifel, historiograf marynarki i partner U.S. Naval Institute

Twitch Drop

Upewnijcie się, że macie włączone Twitch Drops, ponieważ obecnym na streamie będziemy rozdawać specjalną misję bojową!

Wypełnienie tej misji zapewni Wam inspirowane historią kamuflaże MS-21 oraz wspomoże Was w zdobywaniu flagi „150. rocznica U.S. Naval Institute”.*

*Aby zdobyć flagę, najpierw należy wypełnić przynajmniej dwie misje bojowe z naszych artykułów z cyklu Miesiąc jubileuszowy USNI.

Do zobaczenia na streamie!

Dołączcie już dziś do U.S. Naval Institute, by odblokować pełny dostęp do wszystkich numerów magazynu Naval History — sześć drukowanych numerów rocznie plus zawartość online, z głównym naciskiem położonym na II wojnę światową. W ramach członkostwa otrzymacie także zniżkę do 40% na tytuły Naval Institute Press i odblokujecie pełny dostęp do naszych archiwów fotograficznych — największej prywatnej kolekcji fotografii marynarki wojennej!

Założony w 1873 roku U.S. Naval Institute pielęgnuje zawodową, literacką i naukową wiedzę na temat potencjału morskiego i innych spraw związanych z bezpieczeństwem międzynarodowym. Dzięki książkom wydawanym przez Naval Institute Press, dwumiesięcznikiem Naval History i ogromnemu zbiorowi fotografii, jesteśmy najlepszym źródłem wiedzy dla każdego entuzjasty historii marynarki. Niech Institute będzie Waszym pierwszym i ostatnim przystankiem na drodze po zwycięstwa w World of Warships! Kliknijcie tutaj, by dowiedzieć się więcej.

INFORMACJE: JUBILEUSZOWY MIESIĄC USNI

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze