WoWs: sesja Q&A z deweloperami

Mapy i tryby gry.

Macie pytania? My mamy odpowiedzi!

Jakie jest prawdopodobieństwo, że wpadniecie do bitwy na mapie Ocean? Jaka jest przyszłość trybu Wyścig zbrojeń? Oto Wasza szansa na uzyskanie odpowiedzi z pierwszej ręki. Pokażcie się na serwerze Discord World of Warships od teraz do 24 maja i zadajcie nurtujące Was pytania dotyczące map i trybów gry w World of Warships.

Jak wziąć udział

Pytania można zadawać: Cz. 12 Maj 17:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 12 Maj 17:00
do Pon. 16 Maj 17:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 16 Maj 17:00
Odpowiedzi udzielimy do: 24 maja, 2022
  • Krok 1: Zaloguj się na serwer Discord World of Warships. Jeśli nie masz jeszcze konta, zerknij do naszego prostego przewodnika poniżej.
  • Krok 2.: Wejdź na nowy kanał #qna-questions w sekcji „Q&A MAPS AND GAME MODES”.
  • Krok 3.: Zadaj wszystkie swoje palące pytania dotyczące map i/lub trybów gry w World of Warships.
  • Krok 4.: Wracaj regularnie. Nasi deweloperzy przeczytają wszystkie pytania i będą udzielać odpowiedzi falami do 24 maja.

WoWS | Discord

Nasi deweloperzy wybiorą pewną liczbę najpopularniejszych pytań i to na nie odpowiedzą, więc koniecznie głosujcie na te najciekawsze.

Uwaga: sesja Q&A prowadzona będzie w języku angielskim. Jakiś czas po zakończeniu sesji zamieścimy wszystkie pytania i odpowiedzi we wszystkich wspieranych językach w osobnym artykule na portalu.


Pierwszy raz na Discordzie?

Oto jak można się zarejestrować na naszym serwerze Discord i cieszyć się wieloma ekskluzywnymi wydarzeniami:

1. Przede wszystkim należy zaakceptować nasze zaproszenie, klikając poniższy przycisk:

Akceptuj zaproszenie

2. Aby przeglądać i brać udział w konwersacjach, należy połączyć swoje konto Discord z Wargaming.net ID.

  • Po dołączeniu otrzymacie wiadomość od WG Auth Bot. Kliknijcie odnośnik z wiadomości i zalogujcie się, używając swojego Wargaming.net ID.

Uwaga: Musicie włączyć opcję „Zezwalaj na wiadomości prywatne od członków serwerów” w zakładce Prywatność i bezpieczeństwo, by WG Auth Bot mógł Wam wysłać wiadomość. Jeśli nie dostaniecie wiadomości, wpiszcie „!auth” na kanale #discord-arrivals.

Gratulacje! Staliście się pełnoprawnymi członkami na serwerze Discord. Po dołączeniu będziecie mieć jedynie dostęp do głównego kanału w języku angielskim. Jeśli chcecie rozmawiać w innych językach lub uczestniczyć w sekcjach Competitive i Fun, przejdźcie na kanał #language-and-channel-options. Wystarczy kliknąć przycisk reakcji reprezentujący kanał, do którego chcecie uzyskać dostęp.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze