WoWs – nowa opcja raportowania

Krótki, acz ciekawy news, albowiem w World of Warships wprowadzono raportowanie za… słabą grę :)

Wydaje mi się, iż limit 10 raportów dziennie raczej szybko się wyczerpie, heheHESHki!
Z drugiej strony jestem ciekaw czy będą za to bany. Wtedy taki pomidor wchodząc do garażu/portu będzie widział komunikat “ssiesz tak bardzo w tę grę, że na 1 dzień zablokowaliśmy Ci do niej dostęp” – oj, to będzie po prostu zbyt piękne :)

15 Odpowiedzi do “WoWs – nowa opcja raportowania

  1. Zaleje ich spam takich zgłoszeń i albo sobie odpuszczą, albo to usuną, albo będą trafiać do nich tylko zgrupowane zgłoszenia – czyli będą czytać tylko te, gdzie gracza zgłosi pół drużyny… Oby tylko potem nie działało to na serwerach testowych, bo ruskie będą zgłaszać na potęgę.

  2. Asem okrętowym zapewne nie jestem ale WR>50%, niemniej wcale nie uważam że jak ktoś “ssie” to należny go raportować. Dotyczy to również czołgów. Po prostu RNG…

    Fakt że w czołgi ograniczam do min granie na niskiech tierach bo straszliwie wqrza jak się wychylasz zza górki i już się nie cofniesz bo jakiś palant (z własnego teamu) wjedzie w tyłek i zablokuje odwrót (ostatnio ze 4 bitwy pod rząd tak miałem :P), niemniej czasem chciało by się nową linię ruszyć i trzeba się przemęczyć. Ale na wyższych tierach jest tego znacznie mniej a VXM pokazuje na których trzeba uważać więc tak naprawdę jeśli drużyna wtapia to nie ma co zwalać na innych, trzeba uznać że samemu się nie było wystarczająco dobrym.

Dodaj komentarz