WoWs: niemieckie niszczyciele

Wczesny dostęp.

Jesteśmy tu, by opowiedzieć Wam o wczesnym dostępie do nowych niemieckich niszczycieli.

Niemieckie niszczyciele: część 1.

Cechy nowej linii okrętów

  • Celne działa baterii głównej, o dużym jak na tę klasę okrętu kalibrze — 150 mm.
  • Potężne pociski PP o przyzwoitym przebiciu oraz uszkodzeniach i ulepszonych kątach rykoszetowania. Są w stanie zadawać wysokie uszkodzenia krążownikom.
  • Dobry pancerz jak na swoją klasę, efektywnie chroni on przed pociskami OB większości niszczycieli (chyba że stosują one umiejętność Zapalnik bezwładnościowy dla pocisków OB) i duża pula PW. W połączeniu ze skuteczną artylerią zapewnia to wyjątkową rozgrywkę nowymi niemieckimi niszczycielami. To zwinne okręty, które skupiają się głównie na samotnych celach — w szczególności lekkich krążownikach.
  • Niskie uszkodzenia na minutę ich pocisków OB i wysoka wykrywalność sprawiają, że nowe okręty nie sprawdzają się najlepiej podczas walk o kontrolę nad strefami kluczowymi.
  • Wytwornica dymu poprawia i tak już dobrą przeżywalność nowych okrętów. Od IX poziomu niemieckie niszczyciele mają dostęp do sprzętu eksploatacyjnego Obrona przeciwlotnicza, który pozwala im z większą pewnością siebie stawiać czoło eskadrom przeciwnika.
  • Ich torpedy zadają duże uszkodzenia i mają dobry zasięg, przy standardowym dla większości niszczycieli czasie przeładowania, lecz nie należą do najszybszych.

Co warto wiedzieć o wczesnym dostępie?

Żetony niemieckie  to nowy zasób tymczasowy wydarzenia. Możecie je zdobyć, wykonując tygodniowe łańcuchy misji bojowych. Można je również znaleźć w dostępnych za dublony zestawach losowych, darmowych zestawach codziennych oraz zestawach w Zbrojowni w zamian za punkty rekrutacji.

Nagrody za żetony niemieckie

Niemieckie niszczyciele VII Z-31 oraz VIII Gustav Julius Maerker, stałe kamuflaże Krzyż Żelazny dla nowych niszczycieli oraz inne nagrody, które można znaleźć w kolejno udostępnianych zestawach.

Nagrody za zestawy losowe dostępne za dublony

Okręt IX Felix Schultz z dowódcą z 10 pkt. umiejętności i miejscem w porcie, żetony niemieckie, jednorazowe kamuflaże Łowca oraz „Czarny, biały, czerwony”, a także sygnały specjalne.

Gdy aktualizacja 0.10.5 wejdzie na serwery, nowe niemieckie niszczyciele staną się dostępne do zbadania dla wszystkich graczy.

Port w Hamburgu został zaktualizowany.

Misje bojowe „Niemieckie niszczyciele: część 1”

Początek: Cz. 15 Kwi. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 15 Kwi. 07:00
Koniec: Cz. 20 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 20 Maj 07:00

Nowe wydarzenie w grze stawia przed Wami zadanie ukończenia 25 misji rozłożonych na pięć tygodniowych łańcuchów. Pierwszy z nich zostanie udostępniony wraz z premierą wersji 0.10.3, a kolejne będą odblokowywane co tydzień. Nagrodą za wykonywanie misji są żetony niemieckie. Za wypełnienie wszystkich łańcuchów misji bojowych, możecie zdobyć 5000 żetonów niemieckich.

Liczba żetonów, którą można zdobyć za wykonywanie łańcuchów misji bojowych i otrzymywanych w Zbrojowni z darmowych zestawów losowych Trofea Kriegsmarine – będzie wystarczająca, by zgarnąć okręt VII Z-31 oraz stały kamuflaż Krzyż Żelazny w ramach kolejno udostępnianych zestawów.


Żetony niemieckie

Żetony niemieckie można zdobyć:

  • Wykonując misje bojowe wydarzenia „Niemieckie niszczyciele: część 1” — do 5000 żetonów.
  • Z darmowych zestawów losowych w Zbrojowni — do 250 żetonów.
  • Z zestawów losowych dostępnych za dublony w Zbrojowni — do 14 550 żetonów.
  • W zamian za punkty rekrutacji w Zbrojowni — do 500 żetonów.

Więcej szczegółów na temat Stacji rekrutacyjnej znajdziecie pod tym linkiem.

Po premierze aktualizacji 0.10.5 żetony niemieckie zostaną zamienione na kredyty po kursie 1:2100.


Zestawy losowe

Do sekcji Niemieckie niszczyciele w Zbrojowni dodano zestawy losowe, które można zdobyć w cenie 1500 dublonów za każdy. Jest szansa, że znajdziecie w nich okręt IX Felix Schultz z dowódcą posiadającym 10 pkt. umiejętności i miejscem w porcie, a także żetony niemieckie i inne nagrody.


Nagrody za żetony niemieckie

Możecie wymienić żetony niemieckie w Zbrojowni na kolejno udostępniane zestawy i inne nagrody.

Kolejno udostępniane zestawy

Inne nagrody


Darmowe zestawy

Zbrojownia oferuje darmowe zestawy losowe Trofea Kriegsmarine. Możecie w nich znaleźć żetony niemieckie, 1 dzień konta premium, dublony i inne nagrody.

Zestawy są dostępne do: Cz. 06 Maj 08:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 06 Maj 08:00

Możecie otrzymać tylko jeden zestaw dziennie. Dostępnych będzie łącznie 14 zestawów, więc jeśli opuścicie 7 dni, wciąż będziecie mogli zebrać wszystkie nagrody.

ź: WoWs

Dodaj komentarz