WoWs: Niemieckie lotniskowce!

Kolejną zbliżającą się nowością w grze będzie wprowadzenie niemieckich lotniskowców. Tak jak w innych drzewkach będą one tylko na tierach parzystych.

Czym będą charakteryzowały się niemieckie lotniskowce oraz ich samoloty? Oto krótka charakterystyka:

    • Samoloty będą nieco szybsze od maszyn innych nacji, ale ich pula HP będzie poniżej średniej dotychczas znanych nam samolotów.
    • Samoloty szturmowe wyposażone będą w rakiety przeciwpancerne. Rakiety te mogą zadawać wysokie uszkodzenia trafiając w cytadelę okrętu, ale jeżeli trafią skątowany pancerz mogą rykoszetować lub po prostu nie uzyskać penetracji. Rakiety odpalone w kierunku pokazującego burtę niszczyciela będą overpenetrować i zadawać będą jedynie 10% maksymalnych obrażeń. Mogą rykoszetować również od pancerza niszczycieli. Gracze powinni bronić się przed tymi rakietami w podobny sposób, jak robią to w przypadku pocisków p-panc.
    • Bombowce nurkujące używać będą bomb przeciwpancernych. Jednak bombowce niemieckie będą nurkować do ataku od razu, bez wznoszenia się. Strefa zrzutu będzie miała kształt wydłużonej elipsy (czyli podobna do każdej innej w tego typu samolotach? Poza Graffem Zeppelinem), i trudno będzie celować w trakcie ataku. Najskuteczniejsze będą w walce z powolnymi celami.
    • Ostateczny kształt zrzutu torpedowców będzie podobny do tego u lotniskowców USN i IJN. Torpedy będą miały 6km zasięgu.

Pozostaje nam czekać na szczegółowe statystyki okrętów.

Oto jak prezentują się niemieckie maszyny:

Ź: Reddit

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Lee Tom

Dobrze , więcej lotniskowców to mniej graczy bo ile można grać na niezbalansowane lotnie ?

Jisaburo Ozawa

Co będzie gdy wot przeniesiemy na wodę? Będzie głupkowaty wows, gdzie okręty kręcą się obok wysp, cofają, wchodzą na mieliznę i inne takie bzdety.

Moottley

A gdzie okręty mają wchodzić jak nie na mieliznę? Po schodach?

Jisaburo Ozawa

Tak koleżko. W marynarce wojennej okręty idą a nie płyną, wychodzą lub przychodzą.

kysmaster2409

1. O co chodzi z pierwszym komentarzem bo wygląda jakby komuś się okres spóźnił.
2. O co chodzi z drugim komentarzem bo wygląda jakby ktoś się nie wyspał albo nie czai pytania retorycznego, no chyba że to ja się nie wyspałem i nie załapałem żartu

DeNatt

Naprawdę ucieszyłbym się z niemieckich lotniskowców gdyby nie ten zasrany, obecny tryb – wcześniej to była fajna gra