WoWs: Niemieckie lotniskowce!

Kolejną zbliżającą się nowością w grze będzie wprowadzenie niemieckich lotniskowców. Tak jak w innych drzewkach będą one tylko na tierach parzystych.

Czym będą charakteryzowały się niemieckie lotniskowce oraz ich samoloty? Oto krótka charakterystyka:

  • Samoloty będą nieco szybsze od maszyn innych nacji, ale ich pula HP będzie poniżej średniej dotychczas znanych nam samolotów.
  • Samoloty szturmowe wyposażone będą w rakiety przeciwpancerne. Rakiety te mogą zadawać wysokie uszkodzenia trafiając w cytadelę okrętu, ale jeżeli trafią skątowany pancerz mogą rykoszetować lub po prostu nie uzyskać penetracji. Rakiety odpalone w kierunku pokazującego burtę niszczyciela będą overpenetrować i zadawać będą jedynie 10% maksymalnych obrażeń. Mogą rykoszetować również od pancerza niszczycieli. Gracze powinni bronić się przed tymi rakietami w podobny sposób, jak robią to w przypadku pocisków p-panc.
  • Bombowce nurkujące używać będą bomb przeciwpancernych. Jednak bombowce niemieckie będą nurkować do ataku od razu, bez wznoszenia się. Strefa zrzutu będzie miała kształt wydłużonej elipsy (czyli podobna do każdej innej w tego typu samolotach? Poza Graffem Zeppelinem), i trudno będzie celować w trakcie ataku. Najskuteczniejsze będą w walce z powolnymi celami.
  • Ostateczny kształt zrzutu torpedowców będzie podobny do tego u lotniskowców USN i IJN. Torpedy będą miały 6km zasięgu.

Pozostaje nam czekać na szczegółowe statystyki okrętów.

Oto jak prezentują się niemieckie maszyny:

Ź: Reddit

6 Odpowiedzi do “WoWs: Niemieckie lotniskowce!

    1. 1. O co chodzi z pierwszym komentarzem bo wygląda jakby komuś się okres spóźnił.
     2. O co chodzi z drugim komentarzem bo wygląda jakby ktoś się nie wyspał albo nie czai pytania retorycznego, no chyba że to ja się nie wyspałem i nie załapałem żartu

Dodaj komentarz