WoWs: Morskie legendy

USS Bowfin

Nasz nowy film jest poświęcony amerykańskiemu okrętowi podwodnemu, który pokonał niemal 100 000 mil morskich w ramach dziewięciu patroli.

Połączcie swoje konta YouTube z kontem w grze, za co otrzymacie 1 dzień konta premium Warship w prezencie!’

Z przyjemnością ogłaszamy współpracę z serwisem streamingowym MagellanTV!

magellanMAGELLANTV to serwis streamingowy bez reklam, poświęcony programom dokumentalnym premium. Dostępny globalnie serwis oferuje jedną z największych kolekcji opartej na faktach zawartości, z tysiącami funkcji i seriali obejmujących historię, wojnę i militaria, naukę, biografie, przyrodę, gatunek True Crime i sztukę, a także rosnącą listę pozycji w 4K. MagellanTV jest dostępny o dowolnej porze i w dowolnym miejscu na Waszym telewizorze, laptopie lub urządzeniu mobilnym.

Spełnijcie trzy warunki, aby otrzymać miły upominek od naszych partnerów.

  1. Znajdźcie kod bonusowy w filmie.3
  2. Wpiszcie kod na tej stronie.
  3. Wygrajcie jedną bitwę losową za sterami dowolnego okrętu.

Nagrody

Darmowy dostęp

Trzy miesiące darmowego dostępu do serwisu MagellanTV (unikalny kod aktywacyjny zostanie wysłany na Wasz e-mail).

Przedmioty w grze

Unikalny kod będzie dostępny dla pierwszych 10 000 użytkowników. Wydarzenie potrwa do momentu wykorzystania wszystkich kodów aktywacyjnych.

W opisie tego filmu znajdziecie 30% zniżki na roczny abonament MagellanTV. Możecie skorzystać zarówno z 3-miesięcznego kodu aktywacyjnego, jak i linku na 30% zniżki, aby czerpać korzyści jednocześnie z obu ofert specjalnych.

USS Bowfin

Nasz nowy odcinek Morskich legend jest poświęcony amerykańskiemu okrętowi podwodnemu USS Bowfin, który pokonał niemal 100 000 mil morskich w ramach dziewięciu patroli. Nazwano go „Mścicielem Pearl Harbor”. Podczas swojego pierwszego patrolu zatopił trzy japońskie okręty, udanie dostarczył wyposażenie i zaopatrzenie filipińskim partyzantom, a do tego uratował dziewięciu Amerykanów. A to dopiero początek jego cudownej historii.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze