WoWs: Morski Łomot

Iowa.

Morski Łomot regularnie serwuje Wam przykłady spektakularnych wyników i przebłysków geniuszu, jakimi wykazują się członkowie naszej społeczności.

Głównym bohaterem naszego najnowszego filmu jest  IX Iowa. Ten potężny pancernik US Navy był jedną z najpotężniejszych jednostek tego rodzaju w II wojnie światowej, a w naszej grze cieszy się zasłużonym uznaniem graczy.

Spodobał się Wam ten film? Subskrybujcie nasz kanał, aby nie przegapić nowych odcinków!

 SUBSKRYBUJ KANAŁ


Karta okrętu

 IX Iowa projektowany był z myślą o eskortowaniu grup lotniskowców uderzeniowych. Był najszybszym pancernikiem świata. Potężna ochrona przeciwtorpedowa i gruntownie zmodyfikowany układ opancerzenia, z wyraźnie wzmocnionym pasem pancernym, znacznie zwiększały przeżywalność okrętu.

W grze okręt ma szereg atutów. Siłę baterii głównej wzmacniają ulepszenia „Modyfikacja 1 pomieszczenia radiolokacji artyleryjskiej” i „Modyfikacja 2 pomieszczenia radiolokacji artyleryjskiej”, zwiększające odpowiednio zasięg i celność głównych dział. Ulepszony sprzęt eksploatacyjny Grupa naprawcza zapewnia okrętowi przeżywalność. Natomiast wysoka skuteczność uzbrojenia przeciwlotniczego zapewnia wystarczającą ochronę przed zagrożeniami z powietrza.

Z wprawnym wilkiem morskim za sterami, ten wspaniały pancernik może stać się rekordzistą nie do zatrzymania!

+3 zdjęcia

Chcecie wystąpić w odcinku Morskiego Łomotu?

Wyczekujcie wiadomości na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych! Od czasu do czasu ogłaszamy, jakim okrętem należy walczyć, by mieć szansę na pojawienie się w jednym z naszych odcinków.

Wszystkie niezbędne informacje o sposobie przesyłania swoich powtórek dostępne są tutaj.

Czy Wasz rezultat w jakiejś bitwie pozwala zaliczyć Was do jednej z kategorii? Wyślijcie nam powtórkę — chętnie ją obejrzymy! Gracze, których filmy zamieszczone będą w odcinku, zawsze otrzymują wartościowe nagrody, zgodnie z tradycją naszego programu. Nie wahajcie się!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze