WoWs: morska demolka

Czekamy na Wasze powtórki!

Kapitanowie!

Z przyjemnością ogłaszamy, że seria filmowa Morska demolka powraca w nowym formacie. Tak jak poprzednio, czekamy na Wasze powtórki! Gracze, których bitwy pojawią się w naszym programie, otrzymają wartościowe nagrody.

Nadsyłanie powtórek rozpoczyna się: Pt. 08 Paź. 12:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 08 Paź. 12:00
Nadsyłanie powtórek kończy się: Nd. 31 Paź. 23:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Nd. 31 Paź. 22:00

Kilka razy w miesiącu na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych ogłosimy okręty, którymi trzeba grać w trakcie nagrywania powtórki, żebyśmy ją uwzględnili. Powtórki podzielone są na kilka kategorii nominacji — każdy rodzaj okrętu ma własny zestaw kategorii. Najlepsze nominowane powtórki w każdej kategorii będą pokazywane w naszych filmach, a ich autorzy otrzymają zasłużone nagrody.

Bohaterem pierwszego odcinka jest legendarny okręt  X Yamato.

Kategorie

Maximum Damage (Maksymalne uszkodzenia)

W tej kategorii umieścimy powtórki, w których wybrany do danego odcinka okręt zada imponujące uszkodzenia: 200 000 PW, 300 000 PW, a nawet 500 000 PW!

Maximum Ships Sunk (Maksymalna liczba zatopionych okrętów)

Do tej kategorii wysyłajcie powtórki, jeśli samodzielnie zniszczyliście połowę drużyny przeciwnika, a nawet całą drużynę, grając okrętem wybranym do danego odcinka.

Maximum Potential Damage (Maksymalne potencjalne uszkodzenia)

W tej kategorii czekamy na powtórki, w których pewnie trzymacie kurs lub unikacie wrogich salw i torped. To kategoria dla tych, którzy wiedzą, jak korzystać z pancerza, by odbijać pociski wystrzeliwane przez przeciwników. Udało się Wam przetrwać cztery, sześć, a może nawet siedem milionów PW potencjalnych uszkodzeń w bitwie? To coś dla Was!

Maximum per Salvo (Maksymalna skuteczność salwy)

Udało się Wam zatopić pechowego przeciwnika jednym strzałem z odległości 20 km? Czy Wasza salwa zabrała przeciwnikowi 70%, a może i 90% punktów wytrzymałości? Takie chwile mają swoje miejsce w kategorii „Maksymalna skuteczność salwy”.

Maximum Aircraft Destroyed (Maksymalna liczba zniszczonych samolotów)

Jeśli w bitwie, w której gracie okrętem wybranym do odcinka, liczba zestrzelonych przez Was samolotów przekroczy 50 i zdobędziecie osiągnięcie „Ekspert obrony przeciwlotniczej”, to ta kategoria jest dla Was!

Best Moment (Najlepszy moment)

Udało się Wam zatopić trzy okręty pojedynczą salwą? Wyszliście cało z ataku torpedowego kilku  X Shimakaze? Przytrafiła się Wam zabawna lub nieoczekiwana sytuacja? Jeśli Wasza powtórka pokazuje coś z powyższych, to spieszcie się i wyślijcie ją nam! Ważne jest, by okręt wybrany do odcinka uczestniczył w danej sytuacji — nawet jeśli to nie Wy nim dowodziliście. Sam moment powinien być krótki i zapadający w pamięć.

Zanim zgłosicie swoją powtórkę do którejkolwiek z tych kategorii, zróbcie zrzuty ekranu wszystkich czterech okien wyników bitwy — bez nich nie umieścimy powtórki w programie.

Wszystkie powtórki powinny być nagrane w aktualnej wersji gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę powtórek ze starszych wersji.


Jak zgłosić powtórkę

 • Przejdźcie na https://replayswows.com/.
 • Kliknijcie „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu.
 • W okienku, które się pojawi, kliknijcie „Zaloguj się na swoje konto”. Przekierujemy Was na stronę zarządzania kontem, gdzie należy wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło używane do wejścia do gry.
 • Po udanym zalogowaniu zostaniecie automatycznie przeniesieni na stronę replayswows.com, a Wasza nazwa użytkownika w grze widoczna będzie w prawym górnym rogu.
 • Kliknijcie „Wyślij powtórkę”, a następnie „WYBIERZ PLIK” w okienku, które się pojawi. Znajdźcie plik, który chcecie wysłać. Powtórki z ostatnich 30 bitew zapisywane są w folderze gry; domyślna ścieżka to C:\Games\World_of_Warships\replays.
 • Po wybraniu właściwej powtórki należy poprawnie wypełnić pole „Tytuł”.
 • Nazwa Waszej powtórki powinna wyglądać następująco: nazwa okrętu, hasztag #SEASMACKDOWN oraz nazwa kategorii w nawiasie.Przykład: Yamato #SEASMACKDOWN (Maximum Damage)

  Ostrożnie: jeśli pole „Tytuł” zostanie błędnie wypełnione, jury może odrzucić Waszą powtórkę.

 • Przejdźcie do pola „Opis” i napiszcie krótką informację o Waszej powtórce.
Przykłady pola „Opis” dla każdej z kategorii

Kategoria „Maximum Damage”: 395,259 damage caused (zadałem 395 259 PW uszkodzeń).

Kategoria „Maximum Ships Sunk”: 9 ships sunk (9 okrętów zatopionych).

Kategoria „Maximum Potential Damage”: 6,150,851 potential damage (6 150 851 PW potencjalnych uszkodzeń).

Kategoria „Maximum Aircraft Destroyed”: 68 planes shot down (68 zestrzelonych samolotów).

Kategoria „Maximum per Salvo”: at the 13:48 mark, 87,596 damage caused to Musashi with one salvo (w 13:48 zadałem 87 596 PW uszkodzeń Musashi jedną salwą).

Kategoria „Best Moment”: at the 06:11 mark, I emerge from behind an island and find myself against four enemy ships at once, while I’m playing Kii. I destroy Mogami with my bow turrets; finish off Amagi with the stern turrets; sink North Carolina with torpedoes; and immediately ram Bismarck (w 06:11 wyłaniam się zza wyspy i okazuje się, że czekają tam na mnie cztery okręty wroga, a ja gram Kii. Niszczę Mogami swoimi działami na dziobie, wykańczam Amagi działami na rufie, zatapiam North Carolina torpedami i natychmiast taranuję Bismarcka).

Dla kategorii „Maksymalna skuteczność salwy” i „Najlepszy moment” należy wyszczególnić czas w bitwie, który wyświetlany jest w prawym górnym rogu interfejsu bojowego.

 • Po wypełnieniu pola „Opis” kliknijcie przycisk „Wyślij powtórkę”.
 • Na stronie z wysłaną powtórką kliknijcie przycisk „Dodaj zrzuty ekranu” w prawym dolnym rogu ekranu. Otworzy się okno. Przeciągnijcie cztery zrzuty ekranu statystyk po bitwie, pokazujące zakładki Wynik osobisty, Wynik drużyny, Raport szczegółowy oraz Kredyty i PD.
 • Kliknijcie przycisk „Zapisz”.

+12 zdjęć

Możecie zrobić zrzuty ekranu w kliencie gry klawiszem „Print Screen”. Obrazki przechowywane są w głównym folderze gry (domyślnie C:\Games\World_of_Warships\screenshots).

Jeśli wyślecie swoją powtórkę do kategorii takich jak „Maksymalne uszkodzenia”, „Maksymalna liczba zatopionych okrętów”, „Maksymalne potencjalne uszkodzenia” oraz „Maksymalna liczba zniszczonych samolotów” BEZ zrzutów ekranu ze statystkami po bitwie, administracja może ją odrzucić. Dla kategorii „Maksymalna skuteczność salwy” i „Najlepsze momenty” zrzuty ekranu również są niezbędne, zwłaszcza w przypadkach, w których stanowią uzupełnienie dla ciekawych wydarzeń z bitwy.


Jak dostać się do odcinka

Przy każdym odcinku administracja wybierać będzie zwycięzców we wszystkich kategoriach. Ponieważ konkurs organizowany jest na wszystkich serwerach World of Warships, powtórki wybierane będą spośród zgłoszeń od graczy z całego świata.

W każdym odcinku zobaczycie powtórki z bitew stoczonych w ramach bieżącej aktualizacji.

Od: Pt. 08 Paź. 12:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 08 Paź. 12:00
Do: Nd. 31 Paź. 22:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Nd. 31 Paź. 21:00

Administracja może wybrać kilku zwycięzców w każdej kategorii. Administracja może nie uwzględniać niektórych kategorii w kolejnym odcinku programu.

Tylko poprawnie nadesłane powtórki z najlepszymi wynikami na wybranych do odcinka okrętach będą prezentowane w ramach danej kategorii w programie. Jeśli chodzi o kategorię „Najlepszy moment”, to oczekujemy najbardziej spektakularnych, niecodziennych i wyjątkowych sytuacji.

Gracze, których powtórki umieścimy w programie, otrzymają:

 • Pamiątkową flagę „Morska demolka”
 • 20 jednorazowych kamuflaży
 • Sygnały bojowe i ekonomiczne
 • Osiągnięcie „Morska demolka”
 • 100 żetonów społeczności

Jury ma prawo do przyznania uczestnikom dodatkowego wynagrodzenia.


Warunki dodatkowe

 • Każdy gracz może wysłać nieograniczoną liczbę powtórek. Jedyny warunek jest taki, że gracz musi sterować okrętem wybranym do danego odcinka. Powtórki nagrane w bitwach toczonych innymi okrętami nie będą akceptowane.

Wyjątek stanowi kategoria „Najlepszy moment”. W kategorii „Najlepszy moment” nie ma wymogu gry okrętem wybranym do danego odcinka. Jeśli, na przykład, widzicie sytuację, w której wybrany do odcinka okręt był jednym z głównych bohaterów takiej sytuacji, to taką powtórkę również możemy włączyć do programu w ramach tej kategorii.

 • Jedna powtórka — jedna kategoria. Nawet jeśli uda się Wam zdobyć rekordową liczbę uszkodzeń i zatopić całą drużynę przeciwną w jednej powtórce.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze