WoWs: Międzynarodowy Dzień Studenta

Pozyskajcie całą klasę dowódców z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta.

17 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Studenta — dzień, w którym podkreślamy znaczenie edukacji oraz działania społeczności studenckich, ich wytrwałość i historię. Nieważne, czy jesteście studentami, czy nie, World of Warships przygotowało wyprawkę dla każdego, kto chce świętować to wydarzenie!

Zapiszcie się na dedykowany łańcuch misji bojowych, klikając poniższy przycisk i wypełnijcie trzy części, aby wejść do losowania 13 pakietów 13 dowódców z 10 punktami umiejętności — po jednym z każdej nacji! Nagrody gwarantowane za ukończenie łańcucha misji to PD dowódcy, premie ekonomiczne za ukończenie edukacji swojej załogi oraz wystarczająca liczba kamuflaży Żółty, aby pomalować swój okręt jak autobus szkolny na pięć bitew!

Weź udział na oficjalnej stronie WoWs

Źródeł Międzynarodowego Dnia Studenta należy szukać w okupowanej Czechosłowacji, gdzie w listopadzie 1939 roku siły niemieckie brutalnie stłumiły demonstracje studenckie, a następnie zamknęły wszystkie czeskie instytucje szkolnictwa wyższego oraz dokonały czystek wśród studentów-dysydentów. Od tamtego momentu 17 listopada zyskał światową rozpoznawalność.

Misja i losowanie nagród

Koniec: 21 lis, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 21 lis, 03:00

Część 1.

Zdobyć 17 000 PD dowódcy.

Nagroda: 1 jednorazowa premia ekonomiczna PD dowódcy +200%

Część 2.

Zdobyć 11 000 bazowych PD.

Nagroda: 3 jednorazowe premie ekonomiczne PD dowódcy +200%

Część 3.

Zdobyć 1939 wolnych PD.

Nagroda: 5 jednorazowych premii ekonomicznych PD dowódcy +200%

Nagroda końcowa: 5 jednorazowych kamuflaży Żółty i wejście do losowania nagród

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych w bitwach losowych, rankingowych lub kooperacyjnych, a także w potyczkach i operacjach.

Nagrody z losowania

Liczba zwycięzców Nagroda
13 Po 1 dowódcy z 10 punktami umiejętności z każdej nacji z gry (w sumie 13)

Morskie rytmy do nauki/zatapiania okrętów

Niezależnie od tego, czy kujecie na egzaminy, czy też potrzebujecie ścieżki dźwiękowej do Waszych badań historii marynarki, grzechem byłoby nie przypomnieć Wam o naszym wygodnym zbiorze relaksującej muzyki z World of Warships dostępnym na YouTube. Miłej gry!

Udanej nauki, powodzenia i pomyślnych wiatrów!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze