WoWs: maraton z prezentami i świąteczny stream

Dasha zaprasza Was na świąteczny maraton filmowy z prezentami z okazji piątej rocznicy World of Warships! 

Zaprezentujemy najlepsze odcinki z serii Morskie legendy dla tych, którzy ich jeszcze nie widzieli, jak i tych, którzy zechcą obejrzeć je ponownie. Dołączcie do naszego świątecznego maratonu filmowego i spodziewajcie się upominków!

Dostawy YouTube

Wypatrujcie kodów bonusowych, pokazywanych w każdym odcinku historycznego maratonu. Tak jak w przypadku Dostaw codziennych w grze, wszystkie prezenty będą ujawnione z wyprzedzeniem! Każdy kod bonusowy odblokuje łańcuch misji bojowych. Ukończcie je wszystkie, by zdobyć cztery kontenery z nowej kolekcji „Pięć epok marynarki” oraz 1 000 000 kredytów!

Chcecie jeszcze więcej prezentów?

Jeśli uda nam się zdobyć wskazaną liczbę nowych subskrybentów w czasie publikacji każdego filmu, kredyty w nagrodzie zostaną zastąpione węglem. Jeżeli na nasz kanał przybędzie określona liczba subskrybentów we wszystkich odcinkach, wypełnienie misji bojowych zapewni Wam łącznie 10 000 jedn. węgla!

Pierwszy odcinek opublikujemy 7 września — nastawcie sobie przypomnienie!

Ruszajmy! Subskrybujcie nasz kanał i dajcie łapkę w górę.

 SUBSKRYBUJ KANAŁ

Świąteczny stream

Dołączcie do świątecznego streama 17 września, by uczcić piątą rocznicę projektu! Świętujmy wspólnie tę wspaniałą okazję! Wiele prezentów, interesujący goście oraz ocean pozytywnej energii już na Was czekają! Nie możemy się doczekać, by spotkać Was na wirtualnych morzach!

0 0 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Warun2020

Mają tupet kurvvisyny że wybrali 17 września. Datę ataku sowietów na Polskę…

Turkina

Tyle że dla nich to była bratnia pomoc…

Wild_Butter

dobra nieważne, subskrybuj bo ja bym przytulił te prezenty