WoWs Legends: Transformersy powracają

Dzisiejsza aktualizacja to mnóstwo ciekawej zawartości dla konsolowych kapitanów!

29 sierpnia – Wargaming, twórcy i wydawcy popularnego World of Warships, mają przyjemność ogłosić dzisiejszą aktualizację do konsolowego World of Warships: Legends.

Powrót TRANSFORMERSÓW

Wraz z powrotem legendarnej marki do gry, obok znanej już zawartości, pojawi się sporo nowości. 6 specjalnych skórek na legendarne okręty, inspirowanych bohaterami uniwersum – Optimus Prime, Bumblebee, Hot Rod, Grimlock, Megatron i Rumble. Ponadto, czekają kapitanowie inspirowani marką oraz przemodelowane cybertroniczne kontenery.

Legendarne lotniskowce oraz brytyjski pancernik!

W Biurze pojawią się dwa nowe projekty na prawdziwie kultowe lotniskowce – na wynalezienie czekają amerykański Midway oraz japoński Hakuryū. Natomiast nowy, brytyjski pancernik Agincourt będzie do zdobycia w trzytygodniowym wydarzeniu Majestic Days.

Kampania Bushido i japoński pancernik!

W nowej, pięciotygodniowej kampanii o nazwie Bushido będzie można zdobyć mnóstwo nagród oraz tą najcenniejszą – pancernik Musashi VIII poziomu. Jest to pierwsza kampania oferująca okręt tego tieru. Jest to jednostka siostrzana do Yamato oferująca 18.1 calowe działa. Struktura kampanii będzie dawała możliwość dogonienia postępów także gracze będą mogli ukończyć ją elastycznie, we własnym tempie.

Niemieckie pancerniki we wczesnym dostępie.

Nowe jednostki pojawią się od poziomu IV do VII, każdy z okrętów wyposażony jest w torpedy i ma ulepszona działa dodatkowe. Można je znaleźć w kontenerach normalnych oraz tych dedykowanych niemieckim pancernikom. Od Mackensena po Zietena są one dostępne ze specjalnymi misjami. Nowa linia niemieckich pancerników pod przewodnictwem najpotężniejszego Prinz Rupprechta wejdzie do regularnej gry w następnej aktualizacji.

30. sezon bitew rankingowych.

W tej aktualizacji odbęda się 29, 30 i 31 sezon bitew rankingowych. Gracze będą rywalizować w formacie 4 na 4, bez lotniskowców. Na najlepszych czekają tony stali, mnóstwo kontenerów oraz przedmiotów awansujących kapitanów!

Ale to nie wszystko! Najnowsza aktualizacja to mnóstwo poprawek, ulepszeń, balansowania gry. Pełna lista zmian


ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze