WoWs: latarniana aukcja

Schlieffen.

Kapitanowie!

Prawdopodobnie poznaliście już organizatorów Latarnianej aukcji — przedstawiliśmy ich historię w tym wideo. Dziś opowiemy Wam o pozycjach i zasadach nadchodzącego wydarzenia.

Zasady aukcji

Możecie uczestniczyć w Latarnianej aukcji tylko w ramach specjalnej kategorii w Zbrojowni.

Latarniana aukcja składa się z następujących etapów:

 1. Ogłaszane są pozycje, ich ceny wywoławcze i liczba możliwych zwycięzców aukcji.
 2. Rozpoczyna się aukcja i można składać oferty.
 3. Wyniki aukcji są podsumowywane; nie można dłużej składać ofert.
 4. Nie ma przegranych: zwycięzcy Latarnianej aukcji otrzymują swoje nagrody, a pozostali uczestnicy licytacji otrzymują z powrotem zaoferowane przez siebie środki.

Liczba zestawów na aukcji jest ograniczona dla każdej pozycji. Wygrywają najwyższe oferty. Możecie zmienić wartość swojej oferty w dowolnym momencie przed podsumowaniem wyników Latarnianej aukcji. Jeśli oferty są równe, wygrywa ta, którą złożono wcześniej. Przy równych ofertach, brany jest również pod uwagę czas zmiany ostatniej oferty.

W zależności od pozycji możecie użyć różnych zasobów w grze, by złożyć ofertę.

To przygoda bez ryzyka! Wszystkie oferty, które nie wygrają, zostaną przywrócone licytującemu po zamknięciu aukcji.


Pozycje

Początek: Cz. 07 Paź. 14:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 07 Paź. 14:00
Koniec: Pon. 11 Paź. 14:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 11 Paź. 14:00

Tym razem aukcja zawiera cztery pozycje: wczesny dostęp do  X Schlieffen wraz z miejscem w porcie oraz dowódcą z 10 punktami umiejętności; zestaw Niezrównany dostawca z niemieckim dowódcą Willie Neumannem z 14 punktami umiejętności, plus 20 kamuflaży Wschodzący; węgiel; oraz flaga pamiątkowa Maxa Immelmanna.

 X Schlieffen to szybki pancernik, który otrzymał nazwę po wybitnym niemieckim strategu. Okręt odziedziczył szereg cech po niemieckich krążownikach liniowych z czasów I wojny światowej. Jest uzbrojony w osiem celnych dział kal. 420 mm i liczne działa uzbrojenia dodatkowego, a także dwie pary poczwórnych wyrzutni torped.

 X Schlieffen szczyci się wysoką prędkością, dobrą obroną przeciw pociskom OB oraz niską wykrywalnością. Dodatkowo jest wyposażony w sprzęt Grupa ratunkowa szybkiego reagowania i ulepszony wariant Sondy hydroakustycznej.

Gdy aktualizacja 0.10.11 ujrzy światło dzienne,  X Schlieffen opuści wczesny dostęp i stanie się dostępny do zbadania w drzewie technologicznym dla wszystkich graczy.

Premie zapewniane przez kamuflaż Wschodzący

 • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody
 • +4% rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu
 • −50% kosztów obsługi okrętu po bitwie
 • +50% PD za bitwę
 • +50% wolnych PD za bitwę
 • +50% PD dowódcy za bitwę
 • +50% kredytów za bitwę

Przejdźcie do odpowiedniej zakładki w Zbrojowni, by wziąć udział w Latarnianej aukcji.

LATARNIANA AUKCJA

Gracze ze wszystkich regionów World of Warships rywalizują ze sobą o te same pozycje, więc ostateczna liczba zwycięzców jest dzielona pomiędzy wszystkie cztery serwery.

Do zobaczenia w Latarni!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Gdyby te monstrualne niemieckie pancerniki miały powstać to byłyby to późne lata 40-te czyli po zwycięskiej wojnie Rzeszy ze światem, a zatem nazwy tych okrętów nosiłyby imiona zwycięskich wodzów Rzeszy czyli Hitler, Goring lub Guderian a nie przegrany Schlieffen.

Wild_Butter

wątpię że powstały by w ogóle nawet po zwycięstwie rzeszy bo bitwy na pacyfiku pokazały że pancerniki oprócz ostrzału wybrzeża stały sie nieprzydatnymi dużymi celami

Sinecode

W realiach europejskich było już widać po 1 wojnie że takie wielkie okręty albo będą się kisić w bazach (Hochseeflotte, potem Kriegsmarine i kiszenie pancerników w fiordach norweskich) albo osłaniać konwoje (Royal Navy) i ta naprawdę okazji do typowych bitew morskich między takimi okrętami nie będzie. Okręty podwodne i lotniskowce pokazały co będzie wiodło prym w przyszłej wojnie morskiej.

Andrzej

Goooddd