WoWs: King of the Sea XVI

Zarejestrujcie się!

Przygotujcie się na pełny odlot, Kapitanowie!

King of the Sea XVI przygotowuje się na wystrzelenie w orbitę wraz z nową, gwiezdną wersją najbardziej wymagającego turnieju w World of Warships! Czy macie wystarczające umiejętności, by stanąć w szranki z najlepszymi z najlepszych? Zbierzcie swoją drużynę i zarejestrujcie się, by rywalizować o udział w puli nagród pieniężnych o wartości 50 000 USD, a także o stal, dublony i nową zawartość w grze!

O turnieju

Struktura turnieju wygląda następująco: przeprowadzana jest osobna, niezależna rywalizacja dla regionów EU, NA, Azji i Chin. Zwycięska drużyna z każdego serwera otrzymuje tytuł King of the Sea i wszystkie związane z tym nagrody. Gdy wszyscy regionalni zwycięzcy zostaną już wyłonieni, najlepsze drużyny z każdego regionu konkurują w międzynarodowych finałach o pokaźne nagrody pieniężne.

To Wasza szansa, by wygrać prestiżowy tytuł i flagę King of the Sea, którą w posiadaniu może mieć tylko jedna drużyna w każdym regionie. Uważacie, że stać Was, by stanąć na szczycie? Pokonajcie zwycięzców poprzedniej edycji i odbierzcie należny sobie tytuł, flagę i chwałę!

Format i najważniejsze informacje

Harmonogram

Turniej składa się z dwóch faz:

 • Faza regionalna: od 14 do 29 października przeprowadzane są indywidualne turnieje dla osobnych serwerów World of Warships, z bitwami toczonymi w każdy weekend.
 • Faza międzynarodowa: 4 i 5 listopada najlepsze drużyny ze wszystkich regionów będą rywalizować między sobą o nagrodę główną.

Format

 • Bitwy turnieju toczone są wyłącznie okrętami X poziomu w formacie 9 na 9.
 • Ograniczenia okrętów:
  • W każdej drużynie mogą się znajdować maksymalnie dwa pancerniki.
  • Drużyna może wystawić tylko jeden okręt z puli: St. Vincent, Moskwa lub Pietropawłowsk.
  • Drużyna może wystawić maksymalnie trzy okręty z puli: Gdańsk, Kléber, Marceau, Ragnar, Des Moines, Napoli, Stalingrad, Kremlin i Ohio (lub różne ich kombinacje).
   • Spośród tych okrętów, drużyna może wystawić tylko jeden okręt z takiej puli: Gdańsk, Marceau lub Ragnar.
   • Drużyna może wystawić tylko jeden okręt Napoli.
 • Niedozwolone okręty:
  • Louisiana, Aleksander Niewski i Brisbane.
  • Lotniskowce i okręty podwodne nie są dopuszczone.
  • Okręty, które nie są obecnie dostępne do zdobycia w grze, okręty ze Stoczni, okręty testowe i okręty we wczesnym dostępie są niedozwolone.

Pula map:

Mapa Tryb
Estuarium Turniej: Dominacja i Dominacja z 4 strefami kluczowymi
Wyspy Owcze
Śpiący olbrzym
Pętla Turniej: Dominacja
Wody Północy Turniej: Dominacja i Dominacja w trybie alternatywnym
Rozbicie
Droga wojownika

+6 map

Jak wziąć udział

Początek rejestracji: 22 wrz, 16:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 22 wrz, 16:00
Koniec rejestracji: 8 paź, 23:59 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 8 paź, 23:59

Udział w turnieju King of the Sea jest możliwy dla każdego, o ile jest on w stanie zebrać drużynę 9–15 graczy. Aby zapisać swoją drużynę do turnieju:

1. Dołączcie do serwera King of the Sea na Discordzie za pomocą poniższego odnośnika.

REJESTRACJA

Aby uzyskać pełny dostęp do serwera, postępujcie zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Przejdźcie na https://wows-tournaments.com/
 • Kliknijcie przycisk „Login” w prawym górnym rogu i użyjcie swoich danych logowania Wargaming.net.
 • Po zalogowaniu kliknijcie swoją nazwę w prawym górnym rogu, a następnie przycisk „Connect Discord” i zalogujcie się na swoje istniejące konto Discord.
 • Po zalogowaniu i połączeniu strona zmieni Waszą nazwę na tym serwerze na nazwę użytkownika Wargaming.net, wyznaczy serwer World of Warships, na którym gracie i odblokuje dostęp do kanałów tego serwera.

2. Podążajcie za instrukcją podaną na kanale #welcome.
3. Zastosujcie się do informacji na swoim regionalnym kanale #signup lub #announcements.

• Liczba drużyn jest ograniczona! Uczestnicy rejestrowani są w kolejności zgłoszeń.
• Wymagane jest, aby dwóch graczy z każdej drużyny było dostępnych na serwerze Discord w czasie trwania turnieju.
• Oficjalnym językiem turnieju jest język angielski. Upewnijcie się, że co najmniej jeden z reprezentantów Waszej drużyny rozumie ten język i potrafi w nim mówić!

Nagrody

Nagrody regionalne

Pożądaną nagrodą główną w turnieju jest flaga King of the Sea, a także stała premia ekonomiczna „Za zasługi osobiste”, która zapewnia następujące premie ekonomiczne dla kont wszystkich członków zwycięskiej drużyny:

 • +50% PD dowódcy za bitwę
 • +15% PD za bitwę
 • +15% kredytów za bitwę

Flagi i premie ekonomiczne są usuwane z kont zwycięskiej drużyny, jeśli nie zdoła ona obronić tytułu King of the Sea w kolejnej edycji turnieju.

Unikalne nagrody dla uczestników King of the Sea XVI to m.in.:

 • Stały kamuflaż King of the Sea XVI dla X VERMONT
 • Specjalnie stworzony fizyczny medal, który zostanie przyznany wszystkim członkom drużyn, które wygrały fazę regionalną
 • Unikalne osiągnięcie w grze, które zostanie przyznane członkom najlepszych 3 drużyn z każdego regionu

Uczestniczące drużyny mogą też wygrać pewne ilości stali i dublonów, a także unikalnych jednorazowych premii ekonomicznych i stałych kamuflaży Ze stali.

Pełna tabela nagród jest dostępna w załączniku z zestawem zasad dla każdego odpowiedniego regionu.

Nagrody w finałach międzynarodowych
Zwycięskie drużyny z każdego regionu staną naprzeciw siebie w międzynarodowych finałach, gdzie będą walczyć o największą porcję z puli nagród pieniężnych!

Nagrody dla widzów

Podobnie jak w poprzednich edycjach tego turnieju, uczestnicy nie będą jedynymi, którzy odpłyną z nowym sprzętem.

Twitch Drops

Oglądając King of the Sea XVI na żywo, będziecie mogli wygrać nagrody specjalne za sprawą Twitch Drops. Na podstawie Waszych opinii z poprzedniej edycji wprowadziliśmy nowy system, który gwarantuje Wam zdobycie nagrody za każdy obejrzany przez Was dzień turniejowy. Więcej informacji o tych dropach będzie dostępnych bliżej rozpoczęcia turnieju.

 • Codzienne Tajemnicze Dropy: każdy dzień turnieju będzie teraz miał Twitch Drop. W większość dni otrzymacie misję bojową z nagrodą gwarantowaną i Tajemniczym Dropem po jej ukończeniu. Specjalne dropy czekają na Was w finałach regionalnych i międzynarodowych.
 • Maraton stałego kamuflażu drugiego dnia międzynarodowych finałów widzowie mogą odblokować maraton misji, który nagrodzimy stałym kamuflażem King of the Sea XVI.

Jak otrzymać Twitch Drops

Zdobądźcie Twitch Drops za oglądanie transmisji na żywo na oficjalnym kanale World of Warships lub na dowolnym innym kanale streamerów grających w World of Warships na Twitchu z włączoną ofertą dropów. Upewnijcie się, że Wasze konto Twitch jest powiązane z Waszym kontem Wargaming – inaczej to nie zadziała!

Instrukcje

Typowanie
Przed każdym weekendem turniejowym będziecie mogli również typować wyniki rywalizacji, by potencjalnie wygrać kontenery Rzadkie i Unikalne premie. Jeśli w trakcie turnieju okażecie się najlepiej typującymi, wygracie kontener Okręt premium VII poziomu!

Na stanowiska!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze