WoWs: dziennik okrętowy

Sprawy najważniejsze…

Noworoczne pozdrowienia, Kapitanie. Jak się czujesz?

Mnie cały czas dzwoni w uszach od huku fajerwerków! Aż zapomniałem, o czym miałem Ci opowiedzieć w tym wpisie. Na szczęście Aurora nie ma żadnych problemów z pamięcią. Tak więc to ona przypomni i Tobie i mi to, co jest naprawdę ważne.

Budowa Michelangelo
Jak mogłem zapomnieć o Stoczni Sestri Ponente? Daje ona powalający widok na śródziemnomorskie wybrzeże i na okręt, który w niej powstaje! Każdy tydzień przybliża nas do krążownika IX poziomu IX MICHELANGELO, dzięki nowym grupom misji bojowych, jakie odblokowywane są w Stoczni. Właśnie dziś udostępniono piątą. Wypełnij ją, by ukończyć trzy kolejne fazy budowy okrętu. W sumie dzięki stoczniowym grupom misji bojowych możesz wypełnić 27 z 32 faz budowy okrętu. Pozwól sobie ponownie przypomnieć, jakie nagrody możesz za to otrzymać i życzyć Ci powodzenia w budowie!

Lista nagród

2 kontenery Prezent od Mikołaja

2 kontenery Duży prezent od Mikołaja

2 kontenery Ogromny prezent od Mikołaja

30 000 jedn. węgla

65 000 wolnych PD

260 000 elitarnych PD dowódcy

2 500 000 kredytów

14 dni konta premium Warships

36 zwykłych jednorazowych premii ekonomicznych każdego typu

25 specjalnych jednorazowych premii ekonomicznych każdego typu

12 rzadkich jednorazowych

Prezenty od Mikołaja w Zbrojowni
Rok dopiero się rozpoczął, ale nie można powiedzieć tego samego o aktualizacji 12.11! Tak, okres świąteczny trwa w World of Warships, ale nie pozostaje Ci zbyt dużo czasu na odebranie wszystkich prezentów od Mikołaja — wyobrażalnych i niewyobrażalnych, dużych i ogromnych! Wskocz więc do Zbrojowni, by upewnić się, że nie ominie Cię żadna noworoczna niespodzianka.

Zestawy są dostępne do: 8 lut, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 8 lut, 03:00

PRZEJDŹ DO ZBROJOWNI

Prezent od Starego George’a

Wiem, masz już dość całej tej gadaniny o prezentach, ale przygotowałem też coś dla moich kochanych czytelników. Odpowiedz na proste pytanie, które sprawdzi Twoją spostrzegawczość, a otrzymasz kontener Więcej nagród ekonomicznych. Dziewięciu szczęśliwców — po trzech na region — otrzyma nagrodę główną kontener Ogromny prezent od Mikołaja.

Koniec: 11 sty, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 11 sty, 03:00

 

ankieta

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE NA OFICJALNEJ STRONIE WOWS

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze