WoWs: dziennik okrętowy

Pomimo wszelkich przeciwności.

Hej, Kapitanie!

Jesień przeobraża świat za oknem w kalejdoskop pięknych brązów i czerwieni na drzewach, zrzucających letnią zieleń, a morza ciemnieją pod naporem zmieniającego się światła. Wprowadza to idealny nastrój na zaparzenie chryzantemowej herbaty z dereniem i przejrzenie albumów morskich malarzy. Z kolei dla Ciebie przygotowałem specjalne misje bojowe i nagrody warte Twej uwagi!

Trafalgar Day

Początek: 20 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 20 paź, 07:00
Koniec: 4 lis, 06:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 4 lis, 06:00

Miałem raz okazję zobaczyć majestatyczny obraz Turnera „Bitwa pod Trafalgarem” w Greenwich. Byłem zafascynowany nad kunsztem uchwycenia detali morskiej toni, szczegółów okrętów i bezwzględnej natury bitwy! Słynna bitwa z 1805 roku, w której Wielka Brytania pokonała połączone floty Francji i Hiszpanii u przylądka Trafalgar odbyła się  21 października. Uroczystości upamiętniające wiceadmirała Horatio Nelsona rokrocznie odbywają się tego dnia w całej Anglii.

Ty również możesz upamiętnić to niezwykłe wydarzenie w World of Warships, wypełniając specjalny łańcuch misji bojowych za sterami brytyjskich, francuskich i hiszpańskich okrętów. Zadawaj uszkodzenia oponentom, otrzymuj uszkodzenia potencjalne i zdobywaj baretki Trafienia w cytadelę. Zostaniesz nagrodzony premiami ekonomicznymi; kamuflażami Union Jack, Rewolucyjny, Żółty i Głęboka czerwień; a także kontenerem Złota era przemysłu.

Nie zapomnij odblokować tu misji bojowej przed wejściem do gry.

Święto dwóch dziewiątek

Początek: 19 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 19 paź, 07:00
Koniec: 24 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 24 paź, 07:00

„Dziewiątego dnia o dziewiątym księżycu…” Coś przypomniało mi kilka linijek chińskiej poezji… Dziewiąty dzień dziewiątego miesiąca w tradycyjnym chińskim kalendarzu, bądź Święto dwóch dziewiątek, przypada w tym roku na  23 października. Według tradycji powinieneś wspiąć się na wysoką górę, co ma symbolizować pokonywanie przeciwności. To doskonały powód, by zażyć spaceru i cieszyć się jesiennym krajobrazem! Z kolei w World of Warships możesz przyjąć wyzwanie i ukończyć specjalny łańcuch misji bojowych: zdobyć 9999 bazowych PD; wygrać trzy bitwy; i zdobyć 999 999 kredytów. W ramach nagrody otrzymasz kontener Więcej węgla, premie ekonomiczne i kamuflaże Jesienny róg obfitości.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze