WoWs: Dziennik okrętowy

Dzień Sportu.

Dawno się nie widzieliśmy, Kapitanie!

Czuj się jak w domu, ale nie rozsiadaj się zanadto, bo nadchodzi czas, żeby trochę rozruszać zastane kości! Załóż tenisówki i pobiegaj trochę na zewnątrz — dziś jest Dzień Sportu! Zanim jednak wyjdziesz, poświęć jeszcze chwilę na przeczytanie mojego najnowszego wpisu w Dzienniku okrętowym i odpowiedz na bardzo ważne pytanie zawarte na jego końcu, by wziąć udział w losowaniu kontenera Okręt premium VIII poziomu.

Dzień Sportu

Początek: 6 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 6 paź, 07:00
Koniec: 10 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 10 paź, 07:00

Czas na rozgrzewkę! Zagrajmy w piłkę! Powiem Ci, że jestem dużym fanem futbolu! Zazwyczaj nie gram jak mistrz świata, ale jeśli wiem, że gdzieś na widowni jest moja jedyna miłość, której czar mnie zachwyca, pozwala przenosić góry… Wtedy gram tak, jakby jutra miało nie być! Taki rodzaj duchowego wsparcia działa dobrze nie tylko na boisku, ale również podczas bitew w World of Warships! Specjalny łańcuch misji bojowych poświęcony Dniowi Sportu da Ci wspaniałą okazję na sprawdzenie swojej waleczności na polu bitwy.

Zajmuj i broń stref kluczowych, unieruchamiaj moduły, a także zadawaj uszkodzenia od pożarów i zalań, by zdobyć węgiel, kontenery Więcej sygnałów oraz Standardowe premie, jak również kamuflaż Spokojne nieba. Jak zwykle wszystkie dane dotyczące warunków ukończenia łańcucha misji znajdziesz w kliencie gry.

Rocznica US Navy

Początek: 10 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 10 paź, 07:00
Koniec: 17 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 17 paź, 07:00

Nic mnie nie powstrzyma przed opowiedzeniem Ci o rocznicy największej marynarki wojennej świata! 13 października US Navy będzie obchodzić swoje urodziny! Mam na tę okazję przygotowany odpowiedni łańcuch misji bojowych. Wkrótce będzie dostępny, więc teraz tylko Cię o nim uprzedzam. Kliknij przycisk, by śledzić go na radarze!

Odblokuj misję na oficjalnej stronie WoWs

Zdobywaj baretki i bazowe PD oraz zadawaj uszkodzenia, by otrzymać kamuflaże Stars 'n’ Stripes, 1 kontener Więcej węgla oraz naszywkę Rocznica US Navy. Jak zwykle wszystkie dane dotyczące warunków ukończenia łańcucha misji znajdziesz w kliencie gry.

Potyczka 4.

W końcu nadszedł ten dzień — wszyscy są na niego dobrze przygotowani! Czwarta i ostatnia potyczka już trwa, Kapitanie! Dołącz do akcji — zasoby same się nie wygrają! Wszystkie informacje o zasadach, mapach i nagrodach znajdziesz w naszym artykule o potyczkach w aktualizacji 12.8.

Koniec: 9 paź, 03:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 9 paź, 03:00

Informacje o potyczce

Losowanie kontenera!

Koniec: 12 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 12 paź, 07:00

Chciałbym Ci serdecznie pogratulować, Kapitanie! Wykonujesz kawał dobrej roboty! Wiem, że czasem jest ciężko, więc nie chcę Ci jeszcze bardziej tego utrudniać: aby zdobyć kontener Więcej nagród ekonomicznych i mieć szansę na wygranie kontenera Okręt premium VIII poziomu, musisz tylko odpowiedzieć na proste pytanie. I wiem, co mówię — jest naprawdę banalne!

Oferta

Wydarzenie na oficjalnej stronie WoWs

Biorąc udział w wydarzeniu, zgadzasz się na jego warunki i wyrażasz zgodę na publikację swoich wyników.

Kontener

Interaktywna grafika

Interaktywna grafika na stronie WoWs

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze