WoWs: Dziennik okrętowy

Wspaniałości nauki

Kapitanie!

Najmocniej przepraszam za przerwanie Twojej międzywymiarowej przygody, ale muszę upewnić się, że nie przegapisz całej zabawy! Na przykład, czy udało Ci się rzucić okiem na wystawę osiągnięć naukowych w Zbrojowni? Nie? To pozwól, że Ci o niej opowiem!

Ścieżka postępu

Koniec za: 6 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 6 paź, 07:00

W wydarzeniu Ścieżka postępu chodzi nie tylko o wystawę w Zbrojowni. Koniecznie rzuć okiem na porywające misje bojowe, które na Ciebie czekają! Ukończenie wszystkich może zapewnić Ci nawet 40 żetonów postępu. Gdy z tym skończysz, udaj się prosto do Zbrojowni i wymień żetony na stały kamuflaż Gwiezdny ornament dla okrętu VII MINSK. Wszystkie informacje możesz znaleźć w naszym biuletynie naukowym!

Zobacz wystawę

Rocznica World of Warships
Na pewno pamiętasz o trwających cały miesiąc obchodach rocznicy World of Warships! Rozumiem, że cały ten biznes z podzielonym wszechświatem może nieco przytłaczać… ale nie bój nic! Mam coś, co pomoże Ci ogarnąć ten bałagan — przeczytaj specjalny artykuł, zbierz fragmenty naszego okolicznościowego muralu, a otrzymasz nagrody!

Równoległe światy

Potyczka 3
Druga potyczka aktualizacji 12.8 jest już odpalona! Nie pozwól, żeby ominęła Cię zabawa — zasoby same się nie wygrają! Wszystkie informacje o zasadach, mapach i nagrodach znajdziesz w naszym artykule o potyczkach w aktualizacji 12.8.

Koniec: 2 paź, 03:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 2 paź, 03:00

Informacje o potyczce

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze