WoWs: Dziennik okrętowy

Dziennik okrętowy: cięcie tortu

Jak się miewasz, Marynarzu?

Wyciskanie stalowych behemotów do granic możliwości to całkiem fajna i często sprawiająca frajdę sprawa, ale mamy niezły rozgardiasz na głowie z tym całym rozwarstwieniem światów. Przypadkowe pojawienie się w innym wymiarze jest ostatnią rzeczą, której bym pragnął podczas spaceru do galerii po kubek gorącej herbaty. W każdym razie masz szczęście, że Generał Greenwood jest po Twojej stronie! Ja też zawsze służę pomocą, pamiętaj — możesz na mnie polegać! To co, ruszamy z ostatnimi wieściami? Lecimy.

Międzynarodowy Dzień Pokoju
Początek: 20 wrz, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 20 wrz, 07:00
Koniec: 26 wrz, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 26 wrz, 07:00

Czy wiesz, co wydarzy się 21 września? Międzynarodowy Dzień Pokoju! Świętujmy razem w World of Warships, wypełniając specjalny łańcuch misji bojowych na wirtualnych morzach. Zdobywaj baretki „Zajęcie”, „Pomoc w zajęciu” i „Obrona”; zadawaj uszkodzenia; i wygrywaj bitwy, by przejść gładko przez wszystkie misje. Twoje nagrody: kamuflaże Niebieska laguna, sygnały Victor Lima i Juliet Charlie, a także kontener Więcej nagród ekonomicznych!

Niezbędne szczegóły znajdziesz w kliencie gry.

Równoległe światy
Wciąż tutaj jesteś? Pamiętasz, że jesteśmy w samym środku międzywymiarowej wyrwy czasowej, prawda? Osobiście nie mam nic przeciwko temu retrozamieszaniu i myślę, że ma to swój urok. To znaczy, rozumiem, też byłem kiedyś młody… Multiwersum jest ekscytujące! Wiem jednak, że nie zakończy się do dobrze — widziałem to już w kinie! Więc zacznijmy działać, żeby to szybko zakończyć: przeczytaj nasz artykuł, gdzie znajdziesz pełną listę misji bojowych i sprawdź, co możesz z tym zrobić.

Równoległe światy

Potyczka 2
Wszyscy kochamy dobre potyczki, co nie? Z dala czuję Twoją żyłkę do rywalizacji, więc prawdopodobnie nawet nie muszę Ci mówić, że druga potyczka aktualizacji 12.8 już trwa! Nie trać już ze mną dnia — wskocz do bitew, pokaż im, kto rządzi i zabierz do domu te fantastyczne nagrody! Wszystkie informacje o zasadach, mapach i nagrodach znajdziesz w naszym artykule o potyczkach w aktualizacji 12.8. Dla Twojej wygody dodałem poniżej odnośnik. To wszystko ode mnie. Do następnego!

Koniec: 25 wrz, 03:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 25 wrz, 03:00

Informacje o potyczce

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze