WoWs: Dziennik okrętowy

Polowanie na Bismarcka.

Nowy tydzień dostarcza świeżych misji bojowych poświęconych polowaniu na legendarny okręt — Bismarck. Zrzućcie kotwicę w ulubionym porcie i czytajcie dalej w zaciszu swych kapitańskich kajut, podczas gdy na zewnątrz szaleją sztormy.

W skrócie: aktualizacja 12.4 — odcinek 1.

Przekazujemy Wam najświeższe doniesienia i pomagamy nawigować po morzu wiadomości z naszej gry. Co tydzień program „W skrócie” i jego prowadząca dostarczają Wam krótkiego przeglądu najważniejszych wydarzeń z ostatnich 7 dni.

Spodobał się Wam ten film? Subskrybujcie nasz kanał i bądźcie na bieżąco!

 SUBSKRYBUJ KANAŁ

Polowanie na Bismarcka

Początek: Cz. 25 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 25 Maj 07:00
Koniec: Sob. 03 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Sob. 03 Cze. 07:00

Kapitanowie, stańcie na mostkach kapitańskich niemieckich lub brytyjskich okrętów z poziomów V–X oraz superokrętów i poprowadźcie je do walki, by wypełnić łańcuch misji bojowych. Zadawajcie uszkodzenia okrętom przeciwnika, by zdobyć dwa kamuflaże Europejski. W ramach misji musicie zadać 500 000 pkt. uszkodzeń.

Możecie wypełnić drugą misję łańcucha i wszystkie kolejne, grając dowolnym okrętem z poziomów V–X lub superokrętem. Aby ukończyć łańcuch, należy zadać 43 000 pkt. uszkodzeń pożarami i zalaniami. Pomyślne wypełnienie misji zapewni Wam 1 dodatkowy kontener „Polowanie na Bismarcka”.

kontener bismarck

Poprzednia misja już wypełniona? Doskonale, czas na kolejną! Zdobądźcie 165 baretek „Trafienia baterią dodatkową”, by dodać do swojego Inwentarza dwa dodatkowe kamuflaże Europejski.

Tylko najtwardsi dowódcy dotrą do ostatniej misji. Otrzymajcie 6 500 000 pkt. uszkodzeń potencjalnych, by wypełnić łańcuch misji. Nagrodą będzie 1 kontener „Polowanie na Bismarcka”.

Nagrodami głównymi za ukończenie łańcucha misji bojowych są flaga i naszywka „Polowanie na Bismarcka”.

„Polowanie na Bismarcka” odnosi się do wydarzeń z II wojny światowej, do których doszło na północnym Atlantyku — od chwili, gdy pancernik Bismarck i krążownik ciężki Prinz Eugen zostały zauważone przez brytyjskie krążowniki Norfolk i Suffolk w Cieśninie Duńskiej 23 maja 1941 roku, do chwili zatopienia Bismarcka przez pancerniki King George V i Rodney oraz krążownik Dorsetshire 27 maja 1941 roku.

Kontenery „Polowanie na Bismarcka” zawierają elementy kolekcji o tej samej nazwie. Skompletujcie kolekcję „Polowanie na Bismarcka”, żeby otrzymać dwa stałe kamuflaże — Z dna oceanu oraz Ostatni podbój — a także pakiet premii dla tego okrętu.

Kolekcja poświęcona jest polowaniu na pancernik Bismarck. Zawiera emblematy okrętów i formacji samolotów, które uczestniczyły w operacji. Elementy kolekcji można zdobyć tylko dzięki kontenerom Polowanie na Bismarcka.

Kontenery dostępne są także w Zbrojowni w zamian za węgiel.

Polowanie na Bismarcka – KUP za 1 000 węgla

Zniżki

Początek: Cz. 01 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 01 Cze. 07:00
Koniec: Pon. 05 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 05 Cze. 07:00

Wkrótce uruchomione zostaną zniżki związane z wydarzeniem:

  • −50% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników III–V poziomu
  • −30% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników VI–VII poziomu
  • −50% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników VIII poziomu
  • −15% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników IX–X poziomu

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze