WoWs: Dziennik okrętowy

Brazylia.

Dziennik okrętowy zawsze czerpie przyjemność z wizyt na brazylijskich wybrzeżach, więc nigdy nie przepuści okazji, by je odwiedzić. Zrzućcie kotwicę w wybranym przez siebie porcie i delektujcie się nowym wydaniem Dziennika okrętowego — zmierzamy do Brazylii!

W skrócie: aktualizacja 0.11.10, odcinek 3

Przekazujemy Wam najświeższe doniesienia i pomagamy nawigować po morzu wiadomości z naszej gry. Co tydzień program „W skrócie” i prowadząca Natali dostarczają Wam krótkiego przeglądu najważniejszych wydarzeń ostatnich 7 dni.

Spodobał się Wam ten film? Subskrybujcie nasz kanał i bądźcie na bieżąco!

 SUBSKRYBUJ KANAŁ

Dzień Flagi Brazylii

Początek: Pt. 18 Lis. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 18 Lis. 06:00
Koniec: Pon. 21 Lis. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 21 Lis. 06:00

Jesteśmy praktycznie gotowi na obchody — musicie tylko chwilkę zaczekać! Nadchodzi Dzień Flagi Brazylii, a obchody nie ominą naszych mórz. Kapitanowie, przygotujcie się na specjalny łańcuch misji bojowych — wypełnienie go zapewni wspaniałe nagrody!

Plaże Copacabany
Zdobyć 400 dowolnych baretek.

Nagroda: 2 kamuflaże Brazylijski.

Amazoński las deszczowy
Zdobyć 15 baretek „Zajęcie”, „Pomoc w zajęciu” i „Obrona”.

Nagroda: 2 kontenery Więcej nagród ekonomicznych.

Nagroda główna: Flaga Cesarstwa Brazylii.

Wszyscy kapitanowie, którzy chcą poznać historię Brazylii, mogą uczynić pierwszy krok dzięki nagrodzie głównej. Flaga Cesarstwa Brazylii była flagą Cesarstwa Brazylii (1822–1889). Przedstawia godło kraju, nad którym umieszczona jest korona cesarska i tarcza ze złotą sferą nałożoną na Krzyż Orderu Chrystusa, otoczonego 20 gwiazdami (liczba prowincji od 1853 roku).

Prawdopodobnie zauważyliście, że nagroda główna nie jest jedynym sposobem na dodanie brazylijskiego akcentu do swoich okrętów! Wypełnienie pierwszej misji łańcucha zapewni Wam dwa kamuflaże Brazylijski!

Superokręty

Kapitanowie, jak często dowodzicie superokrętami w bitwie? Macie teraz dostęp do kilku specjalnych grup misji bojowych — nie przegapcie szansy, by się z nimi zmierzyć! Aby je ukończyć, będziecie musieli ruszyć do bitew losowych i rankingowych za sterami superokrętów. W nagrodę otrzymacie stal, węgiel, punkty badawcze i kontenery Rzadkie premie!

+9 okrętów

Powodzenia i pomyślnych wiatrów, Kapitanowie!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze