WoWs: dropy Discord

Wrzesień 2022.

Wasze nowe miesięczne źródło żetonów społeczności powraca! Wystarczy zostać pełnoprawnym członkiem społeczności oficjalnego serwera Discord World of Warships przed 7 września, by automatycznie otrzymać prostą misję bojową, która umożliwi zdobycie 555 żetonów społeczności. Więc jeśli nie jesteście jeszcze członkami, to nadszedł czas, by dołączyć!

Jak otrzymać Dropy Discord?

Krok 1: Przyjmijcie nasze zaproszenie do serwera World of Warships na Discordzie, klikając ten link.

Krok 2: WAŻNE — uwierzytelnijcie swoje konto Discord, łącząc je z własnym Wargaming ID przed 7 września. Gdy tylko przyjmiecie zaproszenie i wejdziecie na serwer, otrzymacie wiadomość prywatną od WG Auth Bot ze spersonalizowanym linkiem. Po prostu go kliknijcie i postępujcie zgodnie z prostymi instrukcjami.

Krok 3: Między 6 a 8 września automatycznie otrzymacie misję pozwalającą zdobyć 555 żetonów społeczności.

Jeśli już przyjęliście nasze zaproszenie w przeszłości, ale nie otrzymaliście wiadomości z uwierzytelnieniem, możecie wywołać WG Auth Bot ponownie, wpisując „!auth” na kanale #discord-arrivals.

Uwaga: Aby otrzymać drop, musicie uwierzytelnić swoje konto przed 7 września— po tym dniu nie będziecie mogli dostać aktualnej misji.

Jeśli jesteście już członkami społeczności Discord World of Warships, automatycznie otrzymacie misję 7 września.


Po co dołączać do World of Warships Discord?

Poza możliwością korzystania z nowych Dropów Discord możecie rozmawiać z innymi Kapitanami, otrzymywać upominki, brać udział w specjalnych wydarzeniach z naszymi deweloperami, a nawet wygenerować własne powtórki minimapy!

Tysiące Kapitanów dołączyło do serwera World of Warships na Discordzie bez uwierzytelniania swoich kont, przez co nie mają dostępu do kanałów poza lobby powitalnym.

Uwierzytelnij teraz!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze