WoWs: Dołączcie do naszej społeczności współtwórców treści

Kapitanowie! Dzięki naszej grze możecie zapewnić rozrywkę swoim odbiorcom, tworząc interesujące treści i zarabiając na swoim hobby.

Program partnerski Wargaming to forma współpracy, która pozwala Wam czerpać korzyści z promowania produktów Wargaming na swojej stronie internetowej, blogu, kanale YouTube lub Twitch. Możecie otrzymywać przyzwoite wynagrodzenie za popularyzowanie znanej gry komputerowej!

JAK TO DZIAŁA?

Jeśli posiadacie swój kanał YouTube/Twitch, stronę internetową albo bloga o grach komputerowych, historii wojskowości, oprogramowaniu albo z treściami rozrywkowymi, możecie promować grę komputerową World of Warships i zarabiać pieniądze za każdego nowego gracza, który zarejestruje się u nas za pośrednictwem Waszej platformy! Oznacza to, że możecie przedstawiać swojej publiczności wspaniałą zawartość, jednocześnie zarabiając na swoim hobby.

Program partnerski nie jest powiązany z programami współtwórców społeczności ani poleceniowym — możecie brać udział we wszystkich trzech jednocześnie, jeśli macie na to ochotę.

Zarejestrujcie się teraz, żeby zyskać unikalny link i móc zamieścić go na swojej stronie lub kanale — i monetyzacja się rozpoczyna!

Płatności dokonywane są za nowe rejestracje i rozmaite działania graczy w grze komputerowej World of Warships. Dokładna kwota uzależniona jest od indywidualnej umowy oraz kraju użytkownika.

World of Warships to gra komputerowa MMO. Daje graczom możliwość dowodzenia setkami odtworzonych okrętów wojennych z pierwszej połowy XX wieku, w tym legendarnych okrętów, które brały udział w obu wojnach światowych. Gracze mierzą się ze sobą w wielkich bitwach morskich, toczonych na przepastnych mapach z dynamicznymi warunkami pogodowymi, które wpływają na rozgrywkę.


DLACZEGO JEST TO KORZYSTNE?

Program partnerski Wargaming jest oficjalnie prezentowany przez Wargaming — dewelopera gier online, zwycięzcę licznych tytułów i lidera na rynku gier MMO free-to-play.

Choć gra obchodziła już swoje 8. urodziny, wciąż ustalamy nowe rekordy i z każdym miesiącem zwiększamy liczbę naszych odbiorców.

 • W 2023 roku oferta World of Warships została nominowana do nagrody „Best Lead Generation Campaign” podczas Global Performance Marketing Awards.
 • Stawki w programie partnerskim są bardzo wysokie i konkurencyjne, co oznacza, że możecie zarobić nawet przy stosunkowo niewielkim ruchu.
 • Monetyzacja rozpoczyna się natychmiast po opublikowaniu linku i wymaga minimalnego wysiłku — im więcej graczy zarejestruje się za pośrednictwem Waszego linku, tym więcej pieniędzy otrzymacie!

Dołączcie do programu partnerskiego i cieszcie się korzyściami:

 • Bezpośrednia współpraca z reklamodawcą
 • Duże wypłaty za zdobywanie dla gry nowych graczy
 • Własne konto z szerokim wachlarzem ofert z World of Warships
 • Szybkie rozpoczęcie kampanii, statystyki online
 • Dostęp do statycznych i dostosowanych bannerów, filmików, artykułów i innych materiałów promocyjnych
 • Przyjmujemy ruch ze wszystkich zakątków świata
 • Kody zaproszeniowe dla nowych graczy na początek, automatyczna optymalizacja i inne korzyści zwiększające współczynnik konwersji
 • Program poleceń: polecający dostaje 3% wypłat poleconego
 • Doskonały dział wsparcia
 • Indywidualne warunki

JAKIE ŹRÓDŁA AKCEPTUJEMY?

 • Z treściami mogącymi zainteresować graczy World of Warships, publikowanymi regularnie.
 • Kanały YouTube/Twitch z aktywnymi widzami i filmami, które mogą zainteresować publiczność.
 • Więcej informacji o wymaganiach dot. uczestników Programu partnerskiego Wargaming znaleźć można tutaj.

Zespół Programu partnerskiego Warships skontaktuje się w celu omówienia warunków promocji tylko z influencerami, których źródła lub ruch są zgodne z wymaganiami programu.

Aby dołączyć do oficjalnego Programu partnerskiego Warships, kliknijcie przycisk „Zostań Partnerem” na naszej stronie internetowej, wypełnijcie formularz i dodajcie komentarz „wowsinfluencer2023” w sekcji „Czy chcesz coś jeszcze dodać?”!

ZOSTAŃ PARTNEREM

Niech Wasze hobby na Was pracuje!

ź: WoWs