WoWs: biuletyn aktualizacji 0.9.9 i test publiczny

Zmiany i nowości w nadchodzącej aktualizacji oraz jak dołączyć do testu publicznego.

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są umowne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie do czasu wprowadzenia aktualizacji. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w ostatecznej wersji gry po wejściu aktualizacji.

Amerykańskie pancerniki, część 1.

Wersja 0.9.9 rozpoczyna wydarzenie skupiające się wokół wprowadzenia nowych, amerykańskich pancerników VIII Kansas oraz IX Minnesota! Okręty będą dostępne we wczesnym dostępie na zwykłym serwerze dopiero po wprowadzeniu aktualizacji. W międzyczasie zapraszamy Was do udziału w testach wydarzenia.

Uwaga: nagrody za osiągnięcia na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na serwerze zwykłym. Na serwerze testu publicznego nowe, amerykańskie pancerniki nie będą dostępne.

Cechy gałęzi okrętów

  • Liczne działa baterii głównej o pokaźnej sile i zasięgu ognia kosztem dłuższego czasu przeładowania dział.
  • Okręty mogą pochwalić się wyborną manewrowością oraz niezłą ochroną przeciwtorpedową jak na swoją klasę, natomiast są stosunkowo wolne.
  • Solidne systemy obrony przeciwlotniczej wspierane są przez dostępny sprzęt eksploatacyjny Obrona przeciwlotnicza.

Wczesny dostępVIII Kansas można będzie zdobyć poprzez wypełnianie dyrektyw. IX Minnesota otrzymacie za sprawą losowych zestawów, dostępnych w Zbrojowni w zamian za dublony.

Nagrody za wypełnianie dyrektyw: nowy zasób tymczasowy pod nazwą „żetony amerykańskie”.

Nagrody w zamian za żetony amerykańskie: dostępne po kolei zestawy ze stałym wzorem kamuflażu Złoty orzeł dla nowych amerykańskich pancerników, a także inne nagrody.

Najemnicy

Dowódcy dywizjonów otrzymają teraz możliwość zaproszenia „najemników”, czyli np. graczy spoza swojego klanu, aby dołączyli do ich dywizjonów w bitwach klanowych.

Nowa funkcja pozwoli liderom klanu sprawdzić w prawdziwym boju kandydatów, którzy zechcą dołączyć do ich klanów lub by wypełnić lukę w zespole, bez konieczności dodawania nowych graczy do klanu.

Najemników będą dotyczyły następujące zasady:

  • Aby dodać najemnika do drużyny, wystarczy zaprosić go do swojego dywizjonu. Wejdźcie do zakładki „Dywizjony” w kliencie gry, aby wyszukać graczy.
  • Po bitwie najemnik otrzyma nagrody odpowiednie dla ligi klanu, z którym poszedł do boju.
  • Niemniej jednak najemnik nie otrzyma premii ekonomicznych z klanu, dla którego przed chwilą walczył.

Inne zmiany

Wszystkie okręty przeszły aktualizację barbet oraz dział baterii głównej. Poprzednio, gdy pocisk trafiał wieżę baterii głównej, uszkodzenia odnosił wyłącznie sam moduł, a gracz otrzymywał baretkę „Przebicie”, bez faktycznego zadania uszkodzeń wrogiemu okrętowi. Teraz uszkodzenia zadawane wieżom baterii głównej pociągają za sobą zmniejszenie punktów wytrzymałości okrętu o 1/10 maksymalnych uszkodzeń pocisku. W ten sposób trafienie wieży nie będzie dłużej skutkować przebiciem bez faktycznego zadania uszkodzeń.

Zmodyfikowaliśmy wygląd celowników dla eskadr lotniskowca, a także przeprojektowaliśmy pracę kamery samolotu. Zmiana ta wpłynie wyłącznie na czynnik wizualny interfejsu eskadry, ułatwiając celowanie każdym typem uzbrojenia, jednocześnie nie wpływając na rozgrywkę.

Samoloty operujące w ramach eskadry będą teraz płynniej zmieniać swoją pozycję; trajektoria bombowców zmierzających do swojego celu ulegnie delikatnej modyfikacji, a jakiekolwiek uszkodzenia otrzymane w międzyczasie przez samolot spowodują trzęsienie samolotu.

Ulepszyliśmy sposób wyświetlania wody dla wszystkich ustawień graficznych. Zmiana w szczególności dotyczy zakłóceń wizualnych, które zostały całkowicie usunięte z horyzontu. Ta modyfikacja poprawi wydajność klienta gry.

Port kosmiczny uległ aktualizacji, aby sprostać nowemu modelowi oświetlenia oraz ulepszonej technologii HDR.

Dodaj komentarz