WoWs: Bitwa w Zatoce Leyte

Tematyczne zestawy i misje bojowe

Kapitanowie!

Bitwa w Zatoce Leyte, która trwała 4 dni, jest uważana za jedną z największych bitew morskich w historii. Składała się z czterech osobnych starć, w których wzięło udział niemal 400 okrętów. Dziś pomówimy o naszych nowych zestawach w Zbrojowni i specjalnych misjach bojowych poświęconych rocznicy wydarzenia!

Zestawy amerykańskie

Zestawy japońskie

Misja bojowa
Te zestawy zawierają okręty VIII WICHITA i VII CALIFORNIA, a także jednorazowe kamuflaże, premie ekonomiczne oraz kontenery premium Skrzydła wolności. Te zestawy zawierają okręty VIII TONE i VII HYŪGA, a także jednorazowe kamuflaże, premie ekonomiczne oraz kontenery Wędrówka na Zachód. Specjalna misja bojowa nagradzana tematyczną flagą!
O zestawach amerykańskich O zestawach japońskich O misji bojowej

ZESTAWY AMERYKAŃSKIE
Te zestawy losowe są poświęcone jednej ze stron bitwy w Zatoce Leyte — marynarce Stanów Zjednoczonych. Zestawy można już kupić w Zbrojowni.

Zestawy są dostępne do: 2 lis, 06:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 2 lis, 06:00

ZAWARTOŚĆ ZESTAWÓW LOSOWYCH

 

Zestawy, które zawierają
VIII WICHITA i VII CALIFORNIA, wyposażono w niezwykłą misję bojową: zdobyć siedem baretek Zniszczenia za sterami Wichity lub Californii, aby otrzymać zaprawionego w bojach dowódcę Johna Doe z 6 punktami umiejętności. Ta misja będzie dostępna w trakcie całego wydarzenia Bitwa w Zatoce Leyte. Jeśli posiadacie już tego dowódcę, otrzymacie 35 000 jedn. węgla w ramach rekompensaty. Tę misję bojową można otrzymać tylko raz na konto.

ZESTAWY JAPOŃSKIE
Te zestawy losowe są poświęcone jednej ze stron Bitwy w Zatoce Leyte — cesarskiej marynarce Japonii. Możecie je już kupić w Zbrojowni.

Zestawy są dostępne do: 2 lis, 06:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 2 lis, 06:00

ZAWARTOŚĆ ZESTAWÓW LOSOWYCH

bwz

Zestawy, które zawierają VIII TONE i VII HYŪGA, wyposażono w niezwykłą misję bojową: Przetrwać pięć bitew za sterami Tone lub Hyūgi, aby otrzymać zaprawionego w bojach dowódcę Takeo Suzukiego z 6 punktami umiejętności. Ta misja będzie dostępna w trakcie całego wydarzenia Bitwa w Zatoce Leyte. Jeśli posiadacie już tego dowódcę, otrzymacie 35 000 jedn. węgla w ramach rekompensaty. Tę misję bojową można otrzymać tylko raz na konto.

Jeśli posiadacie już te okręty w swoim porcie, otrzymacie 1000 dublonów w ramach rekompensaty.

TEMATYCZNA MISJA BOJOWA

Początek: 26 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 26 paź, 07:00
Koniec: 2 lis, 06:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 2 lis, 06:00

Dostępna jest już specjalna misja bojowa. Możecie ją ukończyć na dwa sposoby. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w kliencie gry.

Amerykański sposób

Zdobyć 17 baretek Zniszczenia i/lub Trafienia w cytadelę za sterami amerykańskich okrętów V–X poziomu i superokrętów. Otrzymacie w nagrodę pamiątkową flagę Bitwa w Zatoce Leyte.

Japoński sposób

Zadać 900 000 punktów uszkodzeń, grając japońskimi okrętami z poziomów V–X i superokrętami. Otrzymacie w nagrodę pamiątkową flagę Bitwa w Zatoce Leyte.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze