WoWs: aktualizacja 13.3

Prace w toku.

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w artykule mają charakter wstępny i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać całkowicie usunięte bądź pojawić się we wprowadzonej aktualizacji w innej formie. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w ostatecznej wersji gry po wprowadzeniu aktualizacji.

Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na serwerze głównym.

TEST PUBLICZNY AKTUALIZACJI 13.3: RUNDA 1.

Początek: 21 mar, 18:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 21 mar, 18:30
Koniec: 26 mar, 07:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 26 mar, 07:30

Udział w teście publicznym to doskonały sposób na zdobycie kontenerów z okrętami premium, stałymi i jednorazowymi kamuflażami oraz innymi cennymi przedmiotami. Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego, są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

Wisconsin w Stoczni

X WISCONSIN przybywa do Stoczni! Proces budowy składa się z 30 faz, z których 28 można ukończyć dzięki grupom misji bojowych Stoczni. Jeśli wypełnicie wszystkie misje, będziecie musieli kupić tylko dwie fazy, by zyskać „Big Wisky”.

Ponadto, 20. etap zapewni nagrodę w postaci VII W. VIRGINIA ’44! Ale jeśli jest już w Waszej flocie, otrzymacie w zamian ukończenie trzech faz Stoczni, więc w połączeniu z wystarczającą liczbą misji bojowych dostaniecie X WISCONSIN zupełnie za darmo!

Misje bojowe można wypełniać w trakcie aktualizacji 13.3 i 13.4, natomiast sama Stocznia dostępna będzie do początku aktualizacji 13.6.


Bitwy asymetryczne

Aktualizacja 13.3 przywraca bitwy asymetryczne! Bitwy będą się odbywać w konfiguracji 5 na 12 z udziałem okrętów VI–X poziomu oraz superokrętów. Choć gracze nadal będą mogli wybrać dowolny typ okrętów, to okręty podwodne nie będą dostępne dla drużyny kontrolowanej przez boty.

W przypadku drużyny graczy maksymalna różnica poziomów pomiędzy okrętami ograniczona jest do jednego, natomiast boty będą kontrolować okręty poziomu maksymalnie o dwa niższego.

Przykład: gracze wypływają okrętami VI i VII poziomu, a przeciw nim staną boty za sterami jednostek IV i V poziomu.

Gracze do walki w bitwach asymetrycznych mogą formować dywizjony składających się z maksymalnie pięciu członków. Pojedynczy dywizjon może zawierać:

jeden lotniskowiec do dwóch niszczycieli
do dwóch pancerników jeden okręt podwodny
do dwóch krążowników


Przepustka wydarzenia Złoty tydzień

Przygotowaliśmy dla Was nową przepustkę wydarzenia! Tym razem jest ona tematycznie związana ze Złotym tygodniem — serią czterech powiązanych świąt obchodzonych w Japonii.

Pierwsza linia postępu zawiera stałe kamuflaże Azjatycka latarnia i Złoty tydzień, pakiet stałych premii dla okrętu VII poziomu, dowódcę Andrei Teodorescu z indywidualnym dubbingiem, złote żetony i nie tylko!

Wśród specjalnych nagród drugiej linii postępu znajdziecie stały kamuflaż Japońska laka dla V KONGŌ, stały kamuflaż Harmonia świtu dla VIII SHIMANTO i IX TAKAHASHI, pakiet stałych premii dla okrętu VIII poziomu, nowego japońskiego dowódcę Ashikaga Teru i dublony.

Nagrodami za dodatkowe poziomy pierwszej i drugiej linii postępu są odpowiednio kontenery Więcej sygnałów i złote żetony.

Opowiemy Wam więcej o sposobie na zdobywanie i wydawanie złotych żetonów w późniejszych publikacjach.

Spersonalizowana animacja zniszczenia

Testujemy też nowy pomysł — stały kamuflaż z własną animacją zniszczenia!

Jeśli wyposażycie okręt w kamuflaż Suprematyzm, a następnie zniszczycie okręt przeciwnika w bitwie, zamiast standardowej eksplozji okrętu odtworzona zostanie unikalna animacja. Nie będzie to miało wpływu na wrogie okręty podwodne. Możecie zdobyć jeden z tych kamuflaży za darmo w trakcie aktualizacji 13.3 i kupić trzy kolejne za kredyty.

Jednak ponieważ funkcja ta nadal jest testowana, kamuflaż dostępny jest tymczasowo i zostanie usunięty z kont wraz z wprowadzeniem aktualizacji 13.4.

Pozostałe zmiany

 • VI LEONE i V OKHOTNIK otrzymały bomby głębinowe.
 • Informacja o zasięgu torped, przy którym torpeda zada maksymalne uszkodzenia, została naprawiona w oknie z podpowiedzią. Poprawiliśmy też problem z wyświetlaniem uszkodzeń otrzymanych od pożarów i zalań.
 • Dodane zostało specjalne ustawienie dla streamerów: wyłącza ono licencjonowaną muzykę w kliencie gry i zamiast niej odtwarza domyślną muzykę.
 • Dodaliśmy licznik gwarantowanej zawartości w Zbrojowni — wyświetla on liczbę kontenerów danego typu, obecną na Waszych kontach.

Misje bojowe i nagrody

Wypełniajcie misje bojowe na serwerze testu publicznego, by zdobywać żetony społeczności, które następnie można wymieniać na rozmaite nagrody w Zbrojowni, w tym rzadkie stałe kamuflaże, kontenery i inne przedmioty w grze.

Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na serwerze głównym.

Runda
1. 2.
Zdobyć 250 bazowych PD w jednej bitwie losowej i/lub kooperacyjnej.

Nagroda na serwerze głównym: 100 żetonów społeczności.

Zdobyć 1000 bazowych PD w bitwach losowych i/lub kooperacyjnych.

Nagroda na serwerze głównym: 200 żetonów społeczności.

Zdobyć 8000 bazowych PD w bitwach losowych i/lub asymetrycznych.

Nagroda na serwerze głównym: 1 specjalny kontener Taktyczny.

Ukończcie 30 faz budowy okrętu w trakcie testu publicznego. Przynajmniej 5 faz musi być ukończonych za pośrednictwem misji bojowych Stoczni.

Nagroda na serwerze głównym: 1000 żetonów społeczności.

Stoczyć 5 bitew asymetrycznych i zadać ponad 50 000 punktów uszkodzeń w każdej z nich.

Nagroda na serwerze głównym: 500 żetonów społeczności.

Zgromadzić 5 000 000 pkt. uszkodzeń potencjalnych w bitwach asymetrycznych, losowych i/lub kooperacyjnych.

Nagroda na serwerze głównym: 450 żetonów społeczności.

SPECJALNY KONTENER TAKTYCZNY

specjalny kontener taktyczny

 • Gracze, którzy zalogują się do serwera testu publicznego po raz pierwszy, otrzymają jednorazową nagrodę: 250 dublonów, 2 kontenery Więcej węgla i 1 specjalny kontener Taktyczny.
 • Otrzymacie jednorazową nagrodę za pierwsze zalogowanie się do każdej sesji testu publicznego 13.3: 100 dublonów i 750 jedn. węgla.

W teście publicznym 13.3 gracze otrzymają również dostęp do specjalnych misji bojowych z nagrodami na serwerze głównym.

MISJE BOJOWE

Zdobyć 12 000 bazowych PD w bitwach losowych, kooperacyjnych i/lub asymetrycznych.

Nagroda na serwerze głównym: 1600 żetonów społeczności.

Zdobyć 1000 bazowych PD w bitwach losowych i/lub kooperacyjnych.

 • Ta misja bojowa będzie dostępna tylko w drugim i trzecim dniu każdej rundy testu publicznego.

Nagroda na serwerze głównym: 1000 jedn. węgla, 2500 wolnych PD, 200 żetonów społeczności i 500 000 kredytów.

Łańcuchy misji bojowych

ŁAŃCUCH 1

Zadawajcie uszkodzenia, zdobywajcie bazowe PD i baretki „Zniszczenia”.

 • Można ukończyć w bitwach losowych, kooperacyjnych i/lub asymetrycznych.

Nagroda na serwerze głównym: 2 specjalne kontenery Taktyczny i 2 stałe kamuflaże Pionier.

ŁAŃCUCH 2

Wygrywajcie bitwy, zdobywajcie bazowe PD, zadawajcie uszkodzenia i zdobywajcie baretki „Zniszczenia”.

 • Można ukończyć w bitwach losowych i/lub asymetrycznych.
 • Dostępny do ukończenia trzy razy dziennie w następujących godzinach: 11:00-15:00 UTC, 17:00-21:00 UTC, 22:00-02:00 UTC.

Nagroda na serwerze głównym: 5000 wolnych PD, 700 jedn. węgla, 800 000 kredytów, 10 000 elitarnych PD dowódcy.

Szczegóły misji bojowych będą dostępne w kliencie testu publicznego.

W sumie w trakcie testu publicznego 13.3 zdobyć możecie do 8500 żetonów społeczności, 25 100 jedn. węgla, 5 specjalnych kontenerów Taktyczny, 2 kontenery Więcej węgla, 2 stałe kamuflaże Pionier, 150 000 wolnych PD, 24 400 000 kredytów, 280 000 elitarnych PD dowódcy i 450 dublonów.

Dodatkowe misje i nagrody

Pośród uczestników testu publicznego, zidentyfikujemy pięciu graczy, którzy zdobyli najwięcej bazowych PD w dowolnym typie bitwy. Otrzymają oni następujące nagrody:

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

4. miejsce

5. miejsce
1 kontener okrętu premium VII poziomu 1 kontener okrętu premium VI poziomu 1 kontener okrętu premium V poziomu 1 kontener okrętu premium II–IV poziomu 1 kontener okrętu premium II–IV poziomu

Dodatkowo, pośród uczestników, którzy zdobędą przynajmniej 1000 bazowych PD w jednej bitwie dowolnego typu, wylosujemy 10 graczy, którzy otrzymają 1 Superkontener.

Losowania będą wspólne dla obu rund testu publicznego.

Nagrody zostaną rozdane po wprowadzeniu aktualizacji 13.3.

Premie początkowe

 • Ceny badań okrętów i modułów będą znacznie obniżone.
 • Możliwość ponownego rozdysponowania umiejętności dowódcy za darmo.

Jeśli logujecie się na serwer testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 13.2, otrzymacie dodatkowo następujące bonusy:

 • Wszystkie możliwe do zbadania okręty poziomów VI i VIII z dowódcami z 21 punktami umiejętności.
 • 500 000 000 kredytów, 30 000 dublonów, 250 000 jedn. węgla i 90 dni konta premium Warships.
 • Zestawy jednorazowych premii ekonomicznych i 50 flag sygnałowych.

Jeśli stoczyliście co najmniej jedną bitwę na serwerze testu publicznego podczas testów aktualizacji 13.2, Wasze konta zostaną skopiowane z serwera głównego na serwer testu publicznego.


Przynosimy prezenty! Wypatrujcie żetonów społeczności w tym i kolejnych artykułach na naszej stronie internetowej! Możecie wymieniać je w Zbrojowni na kontenery z okrętami premium i innymi przedmiotami. Bądźcie na bieżąco z wiadomościami i koniecznie dzielcie się artykułami ze znajomymi, żeby oni też mogli odebrać prezenty!
Nagrodę można odebrać do: 27 mar, 14:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 27 mar, 14:00

 

ODBIERZ SWÓJ PREZENT

 

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze