WoWs: aktualizacja 12.11

Zwiastun.

Ho, ho, ho, Kapitanowie!

Świąteczny czas jest tuż za rogiem, a długo wyczekiwana aktualizacja świąteczna do World of Warships już majaczy na horyzoncie! Powieście zatem skarpety na kominku i przygotujcie ciasteczka, bo nadciąga Mikołaj! Sprawdźcie nasz zwiastun wideo i rzućcie okiem na:

Załapcie się na prezenty!

W aktualizacji 12.11 wszyscy nasi Kapitanowie — od najbardziej zaprawionych w boju marynarzy po okazyjnych majtków — nie będą mieli problemów ze zdobyciem sań pełnych świątecznych nagród! Wyszukujcie darmowych kontenerów Prezent od Mikołaja, czekających na Was w różnych częściach gry, w tym jako codzienne premie za logowanie — zawierają one również Superkontenery i dni konta premium Warships!

Premie za skuteczność bojową

Powrót premii za skuteczność bojową w aktualizacji 12.11 jest również dobrym znakiem dla entuzjastów Prezentów od Mikołaja — w bitwach możecie zdobyć atesty, które możecie później wymienić na pożądane kontenery! A skoro już mówimy o Prezentach od Mikołaja, zaktualizowaliśmy listę losowanych z nich nagród i dodaliśmy nową zawartość!

Święta w Mikołajkach

Pancernik VII SCHARNHORST ’43 przypłynie do gry w aktualizacji 12.11. Chcielibyście dostać go w swoje ręce? Wystarczy stoczyć od dwóch do trzech bitew dziennie, jednocześnie uczestnicząc w wydarzeniu Święta w Mikołajkach, a wyląduje on w Waszych portach w ciągu tygodnia!

Zwycięski odzysk

Najgorliwsi kolekcjonerzy i zaprawieni weterani World of Warships mogą spodziewać się doprawdy wyjątkowej wersji wydarzenia Zwycięski odzysk, gdzie będziecie mogli wydać swoje ciężko zarobione pokłady zasobów na nowe krążowniki, w tym VI ELLI; VII F. FERRUCCIO; X DEFENCE; a także wypływający z emerytury na jedną, ostatnią operację, pièce de resistance, legendarny miotacz torped we własnej osobie — X KITAKAMI!

Stocznia Sestri Ponente

Na koniec, lecz równie istotnie: w Stoczni Sestri Ponente rozpoczyna się budowa B! Osiem dział baterii głównej 320 mm, liczne działa dodatkowe wyposażone w pociski PPO, trzyrurowe wyrzutnie torpedowe, pokaźna pula PW, solidny pancerz, a także dostęp do wyśmienitego połączenia Wysokoprężnej wytwornicy dymu oraz Sondy hydroakustycznej — nie oprzecie się linii tego przepięknego okrętu!

To tyle jeśli chodzi o świąteczną atmosferę, jakiej możecie spodziewać się w aktualizacji 12.11. Nie spuszczajcie z oka naszej strony internetowej, wyczekując informacji w następnym tygodniu. I pamiętajcie — im więcej gracie, tym więcej nagród wyląduje pod Waszą choinką!

ź: WoWs