World of Warships: sowieckie pancerniki

Przez co musi przejść każdy pancernik, aby zająć zasłużone miejsce w World of Warships?
„Te okręty nie zostały nigdy zbudowane, jednak istnieją ich wstępne szkice. Zdobycie tych planów może okazać się największym wyzwaniem, ponieważ z jednej strony są one poniekąd tajne, a z drugiej zostały już w dużej mierze odtajnione i przeniesione do archiwów. Następnym dużym wyzwaniem jest przekształcenie zarchiwizowanych szkiców, często na pożółkłym, rozpadającym się papierze, w imponujące okręty w 3D.”

W naszej najnowszej edycji Dziennika deweloperów, zespół twórców szczegółowo omówi, w jaki sposób okręty zostały przeniesione z papieru do gry, a także jakie są cechy szczególne tych okrętów w porównaniu do innych pancerników w World of Warships.

0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Te „TAJNE” plany sowieckich kryp czytam jako „TERAZ JE SOBIE WYMYŚLILIŚMY”. Bo z założenia projekt i to niezrealizowany nie jest skończoną dokumentacją stoczniową. Poczytajcie sobie jak budowano pancernik Musashi (Akira Yoshimura „Pancernik Musashi”).

Sinecode

Dodaj do tego „skoro ich nie zbudowali a my je rekonstruujemy w grze, to sobie damy parametry z tyłka, niech będą lepsze od reszty”. 😉