World of Warships: Blitz świętuje I rok

Dokładnie rok temu World of Warships Blitz wyszło z portu na głębokie wody mobilnej rozgrywki. Dzisiaj, zaliczając wynik ponad 11 000 000 pobrań i 73 000 000+ bitew (ponad 200 000 dziennie!), Wargaming Mobile rozpoczyna świętowanie.Zaczynając od dziś aż do 25 stycznia gracze mogą wziąć udział w codziennych aktywnościach i mogą zdobywać nowy urodzinowy prezent co 12 godzin!

„Od premiery World of Warships Blitz przeszło długą drogę i jest coraz lepsze. Przez ten czas uruchomiliśmy ligę dla graczy, dodaliśmy 5 nowych nacji z ponad 50 nowymi okrętami. Teraz gracze mogą wybierać z floty ponad 140 okrętów w stosunku do około 90 na starcie w zeszłym roku,” mówi Nad Adjir, World of Warships Blitz Senior Product Manager.

Obok codziennych pudełek z prezentami, gracze mogą kolekcjonować urodzinowe żetony walcząc i wykonując misje. Żetony będzie można wydać w urodzinowym sklepie na m.in: okręty Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami i De Grasse. Podczas weekendu urodzinowego (18-21.01) gracze mogą liczyć na powitalne mnożniki zdobywanego doświadczenia i srebra. Ponadto, przez cały tydzień urodzin można spodziewać się interesujących ofert i zestawów w sklepie. World of Warships Blitz jest dostępne do pobrania w App Store i Google Play

WoWSB 1stAnniversary Infographics 1200x4962 EN

ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze