Wiosna nadchodzi w konsolowym WoWs: Legends

Powrót trybu wyścigowego, nowe okręty poziomu VIII, kolejna kampania, świętowanie dnia Św. Patryka!

6 marca 2023 – Wargaming, twórcy i wydawcy wiodącej gry o bitwach morskich na konsolach World of Warships, informuje o nowej i pełnej atrakcji aktualizacji do gry.

Tryb wyścigów: odpalcie silniki!

Już 20 marca powraca tryb wyścigowy. Przez 3 tygodnie będziemy ścigać się z innymi graczami. Do wyboru są dwa specjalne, szybkie okręty oraz podkręcone i losowe materiały eksploatacyjne, które pozwolą Wam wspiąć się w rankingach. A jak to nie wystarczy to zawsze można użyć torped, aby spowolnić przeciwników i wyjść na prowadzenie! Za rywalizację gracze otrzymywać będą wyścigowe żetony, które wymienią na mnóstwo ciekawych nagród, np. niszczyciel „Bulletproof”.

Dzień Świętego Patryka!

Na końcu tęczy czeka wiele dobroci. Do gry wejdzie zawartość inspirowana tym wyjątkowym dniem wliczając przebranie dla kapitanów Cara McMordoff, garnce ze złotem wypakowane dublonami, kamuflażami oraz krążownik premium Celtic w wyjątkowym kamuflażu.

Nowe okręty VIII poziomu

5 nowych okrętów podnosi kotwicę w porcie Legends – dwa krążowniki, dwa niszczyciele oraz pancernik z marynarek wojennych Japonii, USA, Wielkiej Brytanii . Te potężne maszyny będą do wynalezienia w drzewkach technologicznych już od dziś.

Kampania!

Nowa kampania “Lazare’s Heritage Campaign” to klasyczne wydarzenie 5-tygodniowe ze 100 poziomami, na której końcu czeka francuski krążownik Carnot. Duża pula punktów wytrzymałości plus daleko sięgające działa będą nagrodą dla tych kapitanów, którzy ukończą kampanię i wykupią Admirality backing.

Nowe projekty w Biurze

Podsumowując wiosenną aktualizację należy wspomnieć również o dodaniu niemieckiego pancernika Schlieffen do projektów w Biurze. Wyróżnia się on najdalej sięgającymi działami drugorzędnymi spośród wszystkich Legend, oraz torpedami. Drugi nowy projekt, Pan-Amerykański okręt Atlântico przychopdzi wraz z nowym, uniwersalnym kapitanem Pedro Lima Santosem.

Aktualizacja przynosi ze sobą również poprawki i ulepszenia gry. Pełne szczegóły dostępne są pod tym adresem.

ź: informacja prasowa

4 2 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze