Ustaw ster na halloweenowe wydarzenie w WoWs: Legends

A ponadto nowa linia niemieckich pancerników już dostępna!

29 września 2022 – Wargaming, twórcy I wydawcy wiodącej gry o bitwach morskich World of Warships informuje o jesiennej aktualizacji do konsolowej wersji Legends.

image001

Coś strasznego się zbliża…

“A Light in the Dark ‘22” to wydarzenie, w którym gracze staną ramię w ramię w bitwach przeciwko sztucznej inteligencji, a ich zadaniem będzie pokonanie legendarnego Rasputina. Kooperacyjny tryb wystartuje 17 października i dostępny będzie do 7 listopada. Pośród wielu cennych nagród, które będzie można zdobyć za uczestnictwo, na pierwszy plan wybija się Perth, krążownik premium V poziomu. Aby podkręcić atmosferę Halloween będą dostępne 3 przebrania dla kapitanów oraz zestaw skórek na wybrane okręty.

Alternatywne niemieckie pancerniki już dostępne.

Do portu w grze wpływa majestatyczny Prinz Rupprecht poziomu VIII i tym samym cała, alternatywna linia niemieckich pancerników jest dostępna dla wszystkich do odkrywania. Ich wyróżnikiem są rozbudowane działa dodatkowe, szybciej ładujące się zestawy naprawcze czy sonary na wyższych poziomach. Część wyposażona jest w torpedy także stanowić będą poważne zagrożenie na zróżnicowanym dystansie. 

Legendarny Bourgogne wkracza do biura

Wisienką na torcie tej aktualizacji jest dodanie nowego projektu do Biura. Tym razem możemy wynaleźć legendarny pancernik francuskiej marynarki Bourgogne. Jest to najszybszy okręt na najwyższym poziomie w grze, dodatkowo wyposażony w przyspieszanie ładowania dział i silnika. Możliwość szybkiego przemieszczania się po mapie przy zachowaniu przyzwoitej siły ognia to jego główne wyróżniki.

Jesienna aktualizacja to również mnóstwo poprawek, ulepszeń, poprawek balansu gry. Pełna lista zmian dostępna jest pod tym adresem.

ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze