World of Warships: patch 0.8.11

Wraz z wejściem aktualizacji 0.8.11 rozpocznie się w World of Warships wydarzenie związane ze świętami Bożego Narodzenia – do zdobycia będzie kilka ton węgla na zimę oraz nieco stali na porządne sanki. Ale do rzeczy, co i w jakich ilościach będzie można otrzymać?

Pod nazwą “Płatków śniegu” – jak w ubiegłym roku kryły będą się następujące bonusy:

  • węgiel – za zwycięstwo w bitwie okrętami tierów V-VII do otrzymania będzie od 400 (za T V) do 700 (za T VII) jednostek węgla,
  • stal – za zwycięstwo w bitwie okrętami tierów VIII-IX do otrzymania będzie 75 jednostek stali,
  • kontenery “Noworoczny upominek” – za wygranie bitwy okrętem tieru X,

Bonusy są jednorazowe dla każdego okrętu. W sumie będzie można otrzymać maksymalnie 78900 jednostek węgla, 6825 jednostek stali oraz 35 kontenerów, JEŻELI będziemy mieli wszystkie okręty z w/w poziomów.

Poniżej tabelka przedstawiająca różnicę w ilościach surowców w ubiegłym i obecnym roku:

Post image
ź: reddit

Razem z wejściem aktualizacji 0.8.11 wprowadzona zostanie Stocznia, w której grając aktywnie będzie możliwa budowa okrętu premium X poziomu – Puerto Rico.

Post image

Budowa będzie odbywała się w czasie rzeczywistym i będzie kontynuowana nawet po wylogowaniu się gracza. Po zakończeniu każdego etapu, gracze będą otrzymywać różne wartościowe nagrody, a ostateczną nagrodą będzie wspomniany amerykański krążownik.

Budowa Puerto Rico będzie dostępna w wersji 0.8.11 i zabierze dużo czasu, ale ten proces będzie mógł być przyspieszony. Aby ukończyć budowę na czas, gracze będą musieli wybudować różne elementy stoczni. Budynki te będą dostępne kolejno, a ich konstrukcja będzie wymagała dublonów lub specjalnego, tymczasowego zasobu – żetonów Stoczni. Będą one dostępne za wykonywanie dyrektyw. Postęp budowy i dostępnych budynków będzie można monitorować przez specjalny interfejs w porcie.

Z najistotniejszych zmian w balansie warto wspomnieć o zwiększeniu obrażeń zadawanych przez torpedy samolotów amerykańskiego lotniskowca Midway (X):

  • Maksymalne uszkodzenia wzrosną z 4,233 do 5,067;
  • Szansa na wywołanie zalania wzrośnie z 33% do 42%.

Kolejną istotną zmianą jest wydłużenie czasu działania radaru dozorowania na amerykańskim krążowniku Salem (X):

  • Czas działania „Radaru dozorowania” zwiększy się z 25 do 40 s.

Niemieckie pancerniki natomiast otrzymają zmianę w działaniu uzbrojenia głównego:

  • Elipsa dyspersji dział głównej baterii zostanie dostosowana do takich ustawień, jakie mają amerykańskie i brytyjskie pancerniki.

Informacje o World of Warships będę teraz dostarczał wam ja – MageT (tak, wiem jak to brzmi po angielsku). Od trzech lat jestem community contributorem World of Warships, gram w tą grę od początku wejścia otwartej bety – 4 lata. Znam tą grę na wylot więc jeżeli będziecie potrzebowali z nią pomocy, służę radą. Prowadzę kanał na YouTube oraz od czasu do czasu streamuję na Twitch.

ź: WoWs Reddit

3 Odpowiedzi do “World of Warships: patch 0.8.11

Dodaj komentarz