Świąteczny czas na pokładach okrętów World of Warships

Świąteczne nagrody i bonusy w World of Warships na wszystkich platformach. Legendarny Bismarck do odebrania za darmo przez nowych graczy.

Michelangelo IT T9 CA Art Release 12.11 1920x1080 WG BG WOWS

Studio Wargaming, twórcy wiodącej wieloosobowej gry morskiej World of Warships, rozpoczynają świąteczne przygotowania wraz z grudniową aktualizacją. W nadchodzących tygodniach na kapitanów czekają ograniczone czasowo wydarzenia w World of Warships, World of Warships: Legends i World of Warships: Blitz.

Nagrody, tematyczne wydarzenia, kalendarze adwentowe i wiele więcej zawitają do wszystkich gier spod bandery World of Warships podczas ostatnich tygodni 2023 roku.

Święta nadchodzą do World of Warships PC

W Mikołajkach czeka wiele świątecznych nagród. Na przestrzeni 20 etapów gracze otrzymają dzienne i tygodniowe misje, których ukończenie odblokuje ekscytujące podarunki, w tym niemiecki pancernik premium poziomu VII Scharnhorst ’43. Wydarzenie Zwycięski odzysk także powróci do gry. Zostało podzielone na 100 etapów, a wraz z progresją wirtualni kapitanowie otrzymają szereg nagród. Jedną z najbardziej wyjątkowych z nich jest krążownik Kitakami, który od czasów testów beta w 2015 roku nigdy nie został zwodowany, przez co uzyskał status legendy wśród społeczności graczy.

Między 7 a 12 grudnia na oficjalnej stronie World of Warships będzie można też odkryć bonusowy kod, który pozwoli zarówno nowym, jak i obecnym graczom odblokować zestaw świątecznych gadżetów na ich koncie, takich jak pancernik Bismarck lub stały kamuflaż dla okrętu VIII poziomu! Dla użytkowników platformy Steam pakiet zawierający okręt Yubari IV poziomu będzie dostępny za darmo od 7 do 13 grudnia.

Dzwonki dzwonią też w World of Warships: Legends

W ramach grudniowej aktualizacji gracze World of Warships: Legends przy pomocy dedykowanej waluty będą mogli odblokować niesamowity zestaw nagród, w tym trzy okręty i dwa majestatyczne przebrania dla dowódców. Kolekcja świątecznych kart pozwoli na odblokowanie dodatkowych upominków, w tym francuskiego niszczyciela premium Poziomu II, En. Gabolde W. Co więcej, dla konsolowych kapitanów przygotowany został świąteczny zestaw prezentów, trzytygodniowy kalendarz adwentowy wypełniony po brzegi nagrodami, takimi jak przebranie dla dowódcy Winter King oraz nowe zimowe okręty i cztery nowe jednostki dostępny w fazie wczesnego dostępu.

Codzienne nagrody dla graczy World of Warships: Blitz

1920x1080 WOWSB

Aby poczuć ducha świąt, World of Warships: Blitz celebruje ten wyjątkowy czas organizując liczne wydarzenia oraz specjalny kalendarz adwentowy aktywny od 1 do 24 grudnia. Każdego dnia gracze mogą logować się do gry, aby odblokować mnóstwo nagród lub podejmować codzienne wyzwania Blitz, aby zdobyć upragnione klucze św. Mikołaja i Elfa, dające dostęp do ekskluzywnej zawartości, takiej jak okręty, kamuflaże, plany i znacznie więcej. Gracze będą mogli odkrywać lodowe pola bitew dzięki najnowszej mapie – Islands of Ice, a ponadto udostępnione zostaną cztery nowe okręty  – Huron, Tromp, Daisen i W. Virginia’41.

Aktualizacja do gry poprawi także szereg błędów oraz wprowadzi usprawnienia i zmiany w balansie rozgrywki. Pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu.

ź: informacja prasowa

3.3 3 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
ybsone

Kod WoWs: SANTA2023