Bonusowe punkty przepustki wydarzenia z dropami Discrod 13.1

Zdobądźcie 5 punktów przepustki wydarzenia Chiński Nowy Rok i misję bojową.

Misja bojowa, która zapewni 555 żetonów społeczności dostarczonych bezpośrednio do Waszego Portu, jeśli tylko jesteście członkami oficjalnego kanału World of Warships na Discord. Spieszcie się i dołączcie, bo inaczej to przegapicie!

Czym jest serwer World of Warships na Discordzie?
Nasz oficjalny serwer Discorda to główna platforma komunikacji społeczności World of Warships. Dołączenie da Wam dostęp do tysięcy innych Kapitanów, z którymi będziecie mogli uciąć sobie pogawędkę o grze, umożliwia bezpośrednią komunikację z naszym zespołem i daje mnóstwo okazji na wzięcie udziału w regularnych wydarzeniach.

Pakiet powitalny

Każdy, kto dołączy do oficjalnego serwera Discord i uwierzytelni swoje konto, otrzyma następujący, jednorazowy prezent:

  • 1 Kontener z nagrodą
  • 500 żetonów społeczności
KONTENER Z NAGRODĄ
kontener z nagroda

Drop Discorda

Dropy Discorda to miesięczne misje bojowe przydzielane wszystkim graczom, których konta są uwierzytelnione na naszym oficjalnym serwerze Discord.

Jak otrzymać Drop Discorda aktualizacji 13.0

  • Krok 1.: Aby przyjąć nasze zaproszenie do serwera World of Warships na Discordzie, kliknijcie ten przycisk: Przyjmij zaproszenie
  • Krok 2.: po dołączeniu do serwera musicie uwierzytelnić swoje konto przed 29.02. o godz. 12:00 UTC. Przejdźcie na kanał #lobby-wejściowe i kliknijcie przycisk „Uwierzytelnij”. Zostaniecie poproszeni o zalogowanie się na konto Wargaming. Jeśli nie macie konta Wargaming (np. jeśli gracie za pośrednictwem Steam, Epic Games Store lub Microsoft Store), będziecie musieli je stworzyć.

Masz to! 1 marca 05:00 UTC automatycznie otrzymasz 5 punktów przepustki wydarzenia Chiński Nowy Rok oraz misję pozwalającą zdobyć 555 żetonów społeczności.

Jeśli jesteś już uwierzytelnionym członkiem Discorda World of Warships, automatycznie otrzymasz te nagrody 1 marca.

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
d s

lecę i pędzę instalować i zakładać profil na kolejnej nie potrzebnej do szczęścia socjalce