WoT: PS & X: współczesne czołgi na konsolach

Po raz pierwszy w historii marki w World of Tanks pojawią się współczesne czołgi w grze! Będzie to nowy sposób gry dla ponad 21 000 000 zarejestrowanych czołgistów w World of Tanks na konsolach. Za cały projekt odpowiada studio Wargaming Chicago-Baltimore.

Aktualizacja Modern Armor będzie miała premierę 27 kwietnia i pozwoli na crossplay pomiędzy Playstation 4 i 5 oraz Xbox One, Xbox Series S & X. Gracze spróbują rozgrywki najbardziej ikonicznymi czołgami XX-wieku, takimi jak M1A2 Abrams czy T-72BM oraz innymi, stalowymi maszynami. Walczy heroicznie przeciwko wrogom lub współpracuj z drużyną, zrób wszystko, aby osiągnąć zwycięstwo i napisać własną historię. Nowe czołgi i współczesne pole walki w Modern Armor będzie funkcjonowało obok regularnej, dotychczasowej wersji World of Tanks skoncentrowanej na czołgach okresu obu wojen światowych po konflikt w Korei.

Abr2

TJ Wagner, dyrektor kreatywny w World of Tanks na konsole mówi: „Jesteśmy podekscytowani, że to na konsolach po praz pierwszy trafią współczesne czołgi. Nasi gracze będą mogli spróbować najpopularniejszych czołgów współczesności. Wszyscy w studiu pracowali ciężko, aby dostarczyć ten najbardziej ambitny i największy dodatek do World of Tanks.”

T723

Więcej informacji o nowych czołgach, mapach, zawartości i rozgrywce pojawi się 27 kwietnia w momencie premiery dodatku Modern Armor.

ź: informacja prasowa

T722

T721

Abr1


Komentarz Hincula:

6 Odpowiedzi do “WoT: PS & X: współczesne czołgi na konsolach

  1. Mogli by dać do osobnego trybu czołgi współczesne. Jak dochodzisz do dziesiątki danej nacji, dostajesz współczesny czołg i gitara. I na przykład kupujesz paliwo na jedną bitwę za golda, żeby WG kieszeń nie bolała :D

  2. “współczesne pole walki w Modern Armor będzie funkcjonowało obok regularnej, dotychczasowej wersji World of Tanks skoncentrowanej na czołgach okresu obu wojen światowych po konflikt w Korei.”

    STB-1 jeśli przyjąć za pierwszą wersję seryjnych Type 74 to 1968 rok, Leopard 1 to również początek lat 60-tych, M48A5 to 1975 rok wprowadzenia, M60 od 1969, AMX-30 produkowany był od 1966 roku, szwedzkie UDES-y (zarówno to co jest w grze jako medy jak i UDES 03) to lata 70-te a nawet pod 80-te podchodzi), Strv-103 produkowany był od 1966 roku… Na dobrą sprawę na siłę wcisnęli do zwykłego WoT-a tyle czołgów że mogli by spokojnie podstawy pod “modern armor” stworzyć. A jak widać po screenach brakuje im czegoś na podstawkę więc mieszają pewnie X tiery żeby nagle wskoczyć na lata 80-te i T-72 z M1 do kompletu. Nic dziwnego że w tej kwestii przegrywają z War Thunder które lepiej ma przemyślane drzewka technologiczne.
    Ciekawe tylko jak odniosą się do nowoczesnej amunicji używanej przez współczesne pojazdy i ich pancerze…

Dodaj komentarz