WoT: PS4 & X – przygotuj się na mechy

World of Tanks: Mercenaries jest znane z wprowadzania innowacyjnych inicjatyw do uznanej formuły gry o czołgach. Nowy tryb, dostępny od końca stycznia, przyniesie ze sobą pojedynki mechów na Playstation 4 i Xboxa! Ponadto, wystartują zimowe igrzyska, które dają możliwość zdobywania cyklicznych nagród i czołgów premium.

Od 29 stycznia do 4 lutego, nowy tryb o nazwie Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) doda wielkie mechy do World of Tanks: Mercenaries! Popularne dzięki hollywoodzkim filmom, anime i grom komputerowym, te wielkie metalowe bestie będą użyte przez graczy w pojedynkach 4 vs. 4. Będzie można wybrać pomiędzy amerykańskim Iron Soldierem albo sowieckim Steel Comrade. Każdy mech wyposażony jest w lasery, pociski, karabiny maszynowe i mnóstwo pancerza. Strzelaj i miażdż swoich przeciwników na specjalnie przygotowanej mapie Miasto Starorzecza (Old River City), na której roi się od zniszczalnych obiektów. Uważaj pilocie, każdy pokonany mech doświadczy tytułowego przeciążenia rdzenia, a jego wybuch może zmieść z powierzchni ziemi całą okolicę i Twoją maszynę również! Akcja nie ustanie nawet gdy zostaniesz zniszczony – ewakuuj się z jednostki i powróć na pole bitwy w nowym mechu!

Tryb Przeciążenie Rdzenia (Core Breach) może być zaskakującym dodatkiem do World of Tanks: Mercenaries. Jest to niejako powrót do korzeni Wargaming Chicago-Baltimore (wcześniej znanych jako Day 1 Studios), które było odpowiedzialne za kultowe MechAssault. Amerykanie są zresztą specjalistami w stawianiu formuły World of Tanks na głowie – ich dziełem były chociażby walki czołgów na księżycu czy inwazja obcych na Ziemię.

Z innych atrakcji warto wspomnieć o startujących zimowych igrzyskach. Nowe wydarzenie zachęca graczy do walki o dzienne, miesięczne, kwartalne i roczne nagrody zdobywając punkty za wykonywanie misji. Druga edycja tego wydarzenia startuje już 1 lutego, a gracze którzy ja ukończą mogą liczyć na znacząca zniżkę na nowy pojazd premium – elektryzującego Thunderbolta. W tym miesiącu również zobaczymy kilka nowych czołgów. Miłośnicy niemieckiej myśli technicznej powinni przyjrzeć się nowemu niszczycielowi czołgów Javelin Krupp-Steyr Waffenträger, a fani trybu Mercenaries – pojazdowi Skullcap.

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 14

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 13

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 15

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 4

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 8

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 5

WOTMercenaries January Beat Core Breach Mode Screenshots 9

ź: informacja prasowa

6 Odpowiedzi do “WoT: PS4 & X – przygotuj się na mechy

 1. Ja bym nie pogardził takim trybem. Zawsze byłyby to jakiś odpoczynek od klasycznych randomów. No, ale w wot na PC jedyne czego się można spodziewać to nowych tanków premium, które są pewne niczym śmierć i podatki 😉

 2. Powtarzam się, edycja konsolowa gry World of Tanks została napisana przez amerykańską firmę Day 1 Studios którą to firmę wykupił Wargaming i nazwał Wargaming West.
  Day 1 Studios tworzyło przed przejęciem przez Wargaming szereg tytułów o mechach.
  Year Title Platform(s)
  PS3 Win Xbox X360
  2002 MechAssault
  2004 MechAssault 2: Lone Wolf
  2006 F.E.A.R.
  2008 Fracture
  2011 F.E.A.R. 3
  TBA Reign of Thunder (ponownie walki mechów)

  Founded
  February 6, 1997; 21 years ago
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wargaming_Chicago-Baltimore

  W ogóle czemu się czepiać akurat w tym temacie WG West (console)?
  Jaja Stalina na PC to była super sprawa według narracji autora newsów.
  A tryby specjalne w WoT console to szalone wyskoki niezrównoważonych amerykanów ?

 3. Nie pogardziłbym takim czymś na komputerowej wersji gry, przynajmniej jakieś urozmaicenie by było.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.