ktoś chętny na tapetę HD?

Do wyboru, do koloru:

0 0 votes
Oceń wpis:
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Anonimowo

więcej nie było ?

...

Ch*j z tym czy więcej nie było, ale czemu nie poświęciłeś DoM1N tapet WOT’a i WOWP’a tylko taka mieszanka ???

5tryjek

Słabe. Nie wciskajcie postów na siłę. Szkoda fajnego blog’a. Jak będę chciał czytać o wszystkim to sobie onet.gry odpalę.

Panowie – Focus – to mówimy o czołgach. Zapodajcie jakiegoś adf.ly’a jak kcecie więcej kasy. Będę klikał jak tylko do was wpadnę, ale proszę nie marnujcie mojego czas na takie śmieci.

Anonimowo

Sie k*rwa czepiacie, jakby tylko wot i wowp miał być to byłby post raz na dzień, a tak to zawsze jakieś urozmaicenie.

5tryjek

Można zawsze wrzucać tapety z czołgami. Jest ich gazylion w internacie. Powyższy post to popylina na szybko. Tylko by wrzucić. Blog zdobył popularność bo jest specjalistyczny. Skupia fanatyków stalowych puszek. Mało jest tematów do wrzucenia tutaj. – Info o WoT’cie, WoWp, WT, od czasu do czasu jakaś inna pancerna gra może strategiczna – Filmy o WoT i WT – Tapety z czołgami – Zdjęcia z czołgami z wojen – Mody do gry – Historie bitew (przynajmniej młodsza część czytaczy coś pożytecznego wyciągnie) – Historie dowódców/czołgistów – Poradniki jak grać – etc Temat jest naprawdę pszeobszerny nie trzeba trzepać popyliny by… Czytaj więcej »

kingmidas

bez przesady i tak większość postów jest związana z tematem Wot itp. Dla mnie to miła odskocznia takie coś i powiem znalazłem kilka fajnych tapet ale tej nie zamienię na nic ^^ :

http://www.wallpapersam.com/wallpapers/2013/03/Girl-In-Battlefield-3–1800×2880.jpg

badumtss


Ale ku*wa ile można patrzeć na czołgi???? Nie masz innych myśli niż te o Wocie????
Ja na przykład bardzo chętnie obejrzałem te tapety, bo jest to odskocznia od wytworu WG. Patrząc na twój płaczliwy komentarz odnoszę wrażenie, że ta gra zniszczyła ci resztki rozumu i zdolności do myślenia o czymś innym niż te „czołgi”.

NerVuS

Ta pierwsza tapeta podpisana z Farcry’a to nie jest przypadkiem Farcry 2? xD

Stiggy

Nom, to będzie FC2, a nie FC3 jak podpisano. Widać to po bohaterze i po drzewach reprezentujących typowo Afrykańską florę.

Elbereth

Tapety fajne, ale ja i tak wolę swoją Renę Ryuugu z „Higurashi no Naku Koro ni” z jej zakrwawioną maczetą i pionowymi źrenicami ^^

qdyn

Dom1n zeszmaciłeś się, ale nie mam Ci tego za złe bo wiem jaką szmatą jest WG. Ty przy nich to pikuś 🙂

RF_Bin

Jak dla mnie to taka seryjka zdjęć HD od czasu do czasu jest jak najbardziej na plus. Jest to jedynie moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

chyzio

Dzieki. Przydało się.