Q&A 24.03.2013

– francuska linia czołgów lekkich nie będzie przerobiona (odpowiedź odnośnie narzekań na konieczność przeszkalania załogi z AMX-13/75 na AMX-13/90, skoro są to praktycznie te same czołgi)
– AMX-13 nie dostanie dwóch rewolwerowych magazynków, które miał w rzeczywistości (ponieważ podczas przeładowania stał nieruchomo, a załoga musiała opuścić pojazd)
– AMX-13/105 nie zostanie wprowadzony do gry,
– T57 wozi więcej pocisków niż miał w rzeczywistości – powodem tego jest balans
– AMX 50 1955, model z ulepszonym pancerzem, na razie nie jest planowany

AMX 50 1955

– czy WG planuje wypuścić jakąś nową grę strategiczną? „Na razie nic nie ogłaszamy” (patrząc na ostatnią plotkę z GPG, możemy spodziewać się RTS’a MMO. Wildman miał być RTSem)
– WG ma wystarczającą liczbę czołgów na kolejne 3 lata
– możliwość zmiany zwykłych czołgów w pojazdy premium nie zostanie wprowadzona – czołgi premium, w odróżnieniu do tych z normalnego drzewka, muszą mieć jakąś wyraźną wadę
– odnośnie wprowadzania prototypów zamiast prawdziwych czołgów „Jeśli chcecie prawdziwe czołgi, zaciągnijcie się do wojska”
– spamowanie propozycjami dołączenia do klanu nie jest postrzegane jako problem
mechanizm działania gaśnic zostanie zmieniony – te złote będą aktywowane natychmiastowo automatycznie, a te zwykłe również będą aktywowane automatycznie, ale po upływie jakiegoś określonego czasu (zapewne zależnego od dodatkowego skilla; poza tym nie będzie już opcji ręcznego włączenia gaśnicy). Druga zmiana miała dotyczyć tego, że złotą moglibyśmy użyć dwa razy podczas walki, a zwykłą raz, ale porzucono ten pomysł.
– artyleria otrzymuje mniejsze kary za uszkodzenia drużynowe niż inne pojazdy

3 Odpowiedzi do “Q&A 24.03.2013

  1. „zwykłe gaśnice będą działać automatycznie z opóźnieniem”
    Taa, jasne. To po cholere je wtedy wozić. Jeżeli ta zwłoka będzie większa niż 1s ( czas reakcji gracza), to w wielu przypadkach tank juz sie mocno spali. Jeżeli bedzie na poziomie 1s to po kiego grzyba kupować goldowe?
    Pomysł bez sensu, jak coraz więcej pomysłów dewsów.

  2. Zmiany działania gaśnicy to debilizm. Ja wciskam scroll i pożar gaśnie tak szybko, że nie tracę żadnych modułów. A teraz co? Mam za 50 g jedną sztukę kupować co bitwę jeśli nie chcę mieć bezużytecznego czołgu do końca bitwy? Chciwość WG robi się wprostproporcjonalna do głupoty randomowych lemingów.

Dodaj komentarz