Q&A 23.03.2013

– jest za wcześnie, żeby rozważać wprowadzenie japońskiego czołgu premium (który może być wprowadzony przed samym drzewkiem, tak jak to było z Type 59)
– wprowadzenie nowego rosyjskiego lektora nie zmieniło mechaniki/oskryptowania komunikatów
– głosy dla każdego załoganta z osobna nie zostaną wprowadzone. Ta koncepcja była rozważana, ale w ostateczności została porzucona z uwagi na to że byłaby myląca.
– będą drobne optymalizacje klienta (zapewne w patchu 8.5)
– rozważane są opcje dotyczące głosów załogi, m.in dodanie realistycznych zniekształceń dźwięku
– odnośnie tego, że T-80 jest za słaby na tier 4: „zobaczycie podczas testów”
– porada odnośnie nowego sowieckiego meda X tieru, „nie zbierajcie expa dopóki nie zobaczycie nowych drzewek”, to samo tyczy się francuskiej linii AMX-30
– patch 8.5 nie wprowadzi zastępcy T-50-2, wprowadzenie T-60/70/80 nie wpłynie na T-50 oraz T-50-2
– dodatkowe chińskie oznaczenia były opracowywane wspólnie z chińskimi współpracownikami, są historyczne
– inny typ amunicji: „nie teraz”
– nie ma żadnego dodatkowego expa za zniszczenie całego wrogiego plutonu, nie planuje się także zmiany w tej kwestii
– sowieckie pojazdy premium, zdobyczna Pantera i TG, nie wejdą w 2013 r.
– n00b plutony (np. tier X + tier I) nie będą karalne, ani też nie ma sensu ich zgłaszać. Według programistów wystarczające jest to, że matchmaker stara się wtedy wyrównać poziomy obu drużyn. (no bez jaj!)
– na razie szósty zmysł nie będzie zmieniany, ale bardziej niż na buffa, ten skill zasługuje na nerfa
– jest całkiem możliwe, że każde drzewko będzie mówiło w swoim ojczystym języku (załoga KT sprechająca po niemiecku – nicht schießen ^^).

5 Odpowiedzi do “Q&A 23.03.2013

  1. – n00b plutony (np. tier X + tier I) nie będą karalne, ani też nie ma sensu ich zgłaszać. Według programistów wystarczające jest to, że matchmaker stara się wtedy wyrównać poziomy obu drużyn. (no bez jaj!)

    Oj grabią sobie, grabią. Prosta blokada i problemu by nie było ale wolą stanąć okoniem. Łaska pańska i lojalność gracza na pstrym koniu jeździ, jeszcze się na nich odbiją takie drobiazgi.

  2. Już to było przerabiane i do tego nie wrócą, bo cwaniacy robili plutony 2xt10 plus lolek i cieszyli się wyrównaniem w tierach pośrednich. W tej wypowiedzi zapewne chodziło o standardowe wyrównanie co w sumie ma się do tej kwestii jak piernik do wiatraka.

Dodaj komentarz