Q&A 22.03.2013

– bug w którym celownik nie pokrywa się z osią działa (najczęściej w Redshire) jest naprawiany,
– jak na razie komunikat „jestem pod ostrzałem” nie jest planowany,
– niszczyciele i artylerie premium 2 tieru nie są w planach, ponieważ były to pojazdy bardzo wyspecjalizowane o wąskim spektrum działania
– nie ma w planach nagrania od początku kwestii amerykańskich i niemieckich. Pytanie odnośnie tego, iż serwer RU dostanie odświeżone komunikaty nagrane przez znanego aktora.
– nie ma także w planach nagrań w których lektorami będą programiści WoTa ;)
– programiści uważają że nie jest problemem sytuacja, kiedy w porównaniu do standardowej amunicji, niektóre czołgi mają bardzo skuteczne złote pociski (np. 105mm na tierze 5), podczas gdy inne pojazdy mają je praktycznie bezużyteczne (Mk103, albo 7,92mm)
– gracze będą mogli wyłączyć nowy silnik fizyki (havok), nie zwiększy się również ilość użytego miejsca na dysku twardym po jego implementacji. Silnik będzie odzwierciedlał realistyczne uszkodzenia budynków i obiektów na mapach, niezależne zawieszenie (każde koło z osobna będzie reagowało inaczej na nierówności terenu), a poszczególne detale czołgu będą zachowywać się zgodnie z fizyką (np. antenki)
– eksplodujące i odpadające wieże będę liczone po stronie serwera, realistyczne uszkodzenia czołgu również będą zaimplementowane (np. odpadające części). Możliwe jest także, iż narzędzia które są na wyposażeniu czołgu (łopaty, gaśnice) również będą odpadały.
– możliwość zdobycia dwóch medali snajperskich (przez dwóch graczy) nie zostanie wprowadzona
– programiści rozważają możliwość zwiększenia kar za TK dla każdego kolejnego strzału oddanego w sojusznika
– na przyszłość, planowane są naprawdę wielkie mapy
– pocisk, który spenetrował pancerz i zabił załoganta kontynuuje lot i może uszkodzić dodatkowo jakiś moduł
– pocisk, który spenetrował pancerz i trafił w hitboxa martwego już załoganta, także kontynuuje lot i może uszkodzić moduł
– damskiego lektora niestety nie ma w planach

3 Odpowiedzi do “Q&A 22.03.2013

Dodaj komentarz