Q&A 21.10.2014

– dźwięki z WT są lepsze, niż z WoT 9.4? “Tamte wystrzały nie mają takich basów, głębi i mocy co nasze”
– nie ma jednoznacznego terminu wprowadzenia expa za odbijanie dmg, devsi wciąż zbierają statystyki
– Storm powiedział, że nowe dźwięki prawdopodobnie będą opcjonalne – będzie je można pobrać w paczce tak samo, jak tekstury HD w 9.3 (T_J: Dźwięki HaDe :3)
– devsi potwierdzają, że oferta na Type 59 obejmuje wyłącznie azjatycki serwer. Nasz serwer natomiast w grudniu również ma otrzymać coś ekskluzywnego (T_J: Tetrarch, T1E6, T7 CC… :D ale w sumie KV-5 jest dość prawdopodobnym kandydatem)
– na superteście pojawiły się bitwy garażowe. Odbywają się one w formacie 15vs15 (nie wiadomo dokładnie, jaki tier, ale prawdopodobnie X) i umożliwiają one dwukrotny respawn – po zgonie gracz wybiera miejsce, gdzie chce się pojawić w tym samym czołgu. Wraki nie są permanentne

źródło: FTR

23 Odpowiedzi do “Q&A 21.10.2014

    1. ale z was głaby , przecież te dzwieki można łatwo samemu wytworzyć w pierwszym lepszym edytorze muzycznym

 1. – Storm powiedział, że nowe dźwięki prawdopodobnie będą opcjonalne – będzie je można pobrać w paczce tak samo, jak tekstury HD w 9.3 (T_J: Dźwięki HaDe :3)

  W 9.9 to patch będzie opcjonalny hue hue

  – na superteście pojawiły się bitwy garażowe. Odbywają się one w formacie 15vs15 (nie wiadomo dokładnie, jaki tier, ale prawdopodobnie X) i umożliwiają one dwukrotny respawn – po zgonie gracz wybiera miejsce, gdzie chce się pojawić w tym samym czołgu. Wraki nie są permanentne

  mam nadzieje, że to będzie opcjonalna opcja, a nie główna. Bo jakoś Nie ciągnie mnie do bitw ,,garażowych” wole grać 1 czołgiem w jednej bitwie.

   1. Dokładnie. W WoT to nie ma sensu. Już teraz na starcie bitwy łatwo przewidzieć kto wygra. Możliwość odradzania się jedynie pogłębi dysproporcje pomiędzy drużynami. Taki mechanizm nie połączony z balansowaniem drużyn wg skila spowoduje jeszcze większą frustrację u graczy.

    1. Jak sie gra z kolorkami i procenta i to jasne. Widzisz 40% i jprd. Tak ma kumpel z plutonu. Ja natomiast bez kolorkow i sie nie przejmuje. Po co wiekszy wnerw? Dzięki temu czasem ogarniamy bitwy 40% :) mniej narzekania, wiecej pracy nad skilem i jestes nie do zatrzymania.

    2. Znasz takie powiedzonko ‘I Herkules dupa kiedy ludu kupa’?
     Co z tego, że zrobię te 6-8k dmg, kiedy reszta małp zrobi poniżej 1k? Pluton jest jeszcze w stanie wyprowadzić bitwę, solo – nie ma szans.

     Dla poparcia – ostatnie 200 bitew solo z WN8 na poziomie 3k, z WR na poziomie 45%. Średni dmg na bitwę, coś koło 2,1k (gram w tej chwili w większości na VII tierach, więc średni poziom wychodzi jakoś na poziomie VIII).

 2. – devsi potwierdzają, że oferta na Type 59 obejmuje wyłącznie azjatycki serwer. Nasz serwer natomiast w grudniu również ma otrzymać coś ekskluzywnego (T_J: Tetrarch, T1E6, T7 CC… :D ale w sumie KV-5 jest dość prawdopodobnym kandydatem)
  obstawiam kw 220 albo typek 62
  Nie widziałem żeby pomidorek tym jeździł, to statystyki pewnie w górę poszły, są op to trzeba kupić, pomyśli i kupi.

 3. Omg! To wyobrazcie sobie taka sytuacje ze w przeciwnej druzynie jest jakis ogar na op tanku. Jakims cudem udaje sie go zabic i on po chwili wraca i te sztuke trzeba powtorzyc? Jak dla mnie z :ass: pomysl. Dziekuje to tyle w temacie garazowych pomyslow

Dodaj komentarz