Q&A 21.03.2013

– według strony wot-news.com, test nowego patcha rozpocznie się w kwietniu. Patch jest już gotowy, ale ma już z góry ustaloną datę premiery – „kilka tygodni przed majem”
– Q: „czy jest jakaś szansa, większa niż 0%, aby podczas jakichś ważniejszych zmian w grze przywrócono znaczenie pancerza w walce?” A:”0,001% to więcej niż zero 🙂 Bez komentarza.”
– dostaniesz o 1,333 więcej doświadczenia (żeby nie było, jest to mnożnik) gdy sam podświetlasz wroga i zadajesz mu dmg, niż miałbyś nabijać dmg z podświetlenia członka drużyny
– Storm wytłumaczył dlaczego AMX ELC, nie jest nazywany ELC Bis. „AMX to firma, a nie nazwa czołgu. Natomiast Bis oznaczał modyfikację/wariację. Jednakże nasz ELC uwzględnia nie tylko ten jeden wariant pojazdu, dlatego też możemy usunąć „Bis” z nazwy.”
– penetracja złotych pocisków bazuje na prawdziwych wartościach penetracji

– „Nad czym będą pracować Chris Taylor i jego studio?” „Na razie bez komentarza, ale nie będziemy ich trzymać jako ekipę rezerwową.”
– nowy system kamuflażu (planowany na patch 9.0) jest zupełnie oddzielnym projektem, którego celem jest zwiększenie znaczenia instalowanych modułów dodatkowych i umiejętności oddziaływujących na współczynnik kamuflażu dużych pojazdów.
– nick osoby, która uszkadza nasz czołg pojawia się tylko w przypadku otrzymania trafienia krytycznego, nie zaś w przypadku otrzymywania zwykłych obrażeń. Wprowadzono taki system w celu uniknięcia spamu informacyjnego.
– nie będzie zdjęć z wczesnych testów nowej fizyki (havok). Kiedy zostanie to już ogłoszone, będzie to coś wielkiego, konferencje prasowe i takie tam.
– T-70, zgodnie z historią, nie będzie mógł spełni roli działa przeciwlotniczego
– wentylacja daje bonus do mentora
– nie bedzie „urlopów”/”zawieszeń kont, jeśli nie chcesz grać to nie graj – przeżyjesz bez grania
– jeśli zgłosisz 5 razy jednego gracza podczas meczu, wcale nie pomagasz (zapewne support nie bierze takich spamerskich raportów na poważnie)
– gracze już pytają co będzie prezentem na nowy rok. I jak zwykle SerB im ripostuje: „Mamusie i tatusia też męczycie już w marcu, o to jakie prezenty otrzymacie na gwiazdkę?”
– najwyraźniej naprawiono już błąd przez który tracono medal snajpera w przypadku kiedy sprzymierzony noob „przypadkowo” w nas wjechał
– „śmieszne” osiągnięcia jak np. drwal (za przewracanie drzew) zostały porzucone dawno temu, z powodu obaw przed niewłaściwym zachowaniem podczas bitw


0 0 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Tytanowy Janusz

„- według strony wot-news.com, test nowego patcha rozpocznie się w kwietniu. Patch jest już gotowy, ale ma już z góry ustaloną datę premiery – „kilka tygodni przed majem”
Taa to samo co w przypadku francuskich czołgów, które w większości mieli już pół roku przed ich wprowadzeniem.

„- T-70 nie będzie mógł strzelać, zgodnie z historią, w latające cele.”
Tego jakoś nie mogę zrozumieć – chodzi o to że nie będzie zbytnio podnosić lufy?

DoM1N

chodzi o działo przeciwlotnicze 🙂

cabal512

Czyli w przeciągu miesiąca patch powinien się pojawić, już nie mogę się doczekać Leoparda 1 😛