Q&A 19.10.2014

– mapa Stalingrad podobno pojawi się w drugiej turze testu 9.4, oczywiście bez Havołka
– devsi są zaiste przepracowani – naprawienie buga, przez który IS-7 w HD ma lufę w zwykłej jakości ich przerasta (T_J: A ten bug pojawił się już w pierwszej turze testu 9.3, kiedy to wprowadzano IS-7 w HD)
– devsi zbierają statystyki, aby dopracować i wprowadzić exp za odbijanie dmg
– Storm i reszta ekipy bada bug na teście 9.4, przez który pociski znikają, albo przenikają przez czołgi
– opinie graczy na temat nowych dźwięków dział są dość sprzecze – połowa je polubiła, druga połowa natomiast je znienawidziła
– prototypy i czołgi bazujące na szkicach na papierze toaletowym mają znacznie mniejszy priorytet przy konwersji na HD. Wyjątkiem był tu Maus, który jest sławny
– w 9.6/9.7 WoT przejdzie na nową wersję silnika BigWorld. Storm stwierdził, że powinno to dać nieco więcej FPS
– Storm potwierdza, że M4A3E8 po konwersji do HD otrzyma taki sam schemat pancerza, jaki ma Fury (T_J: Mocny nerf, szczegóły TUTAJ. Ciekawe, jak to zbalansują?)
– artyleria nie dostanie buffa
– nie masz czasu na zarządzanie swoją farmą? W takim razie ten tryb gry nie jest dla ciebie
– Storm stwierdził, że dźwięki dużych dział w 9.4 są realistyczne i historyczne (T_J: Nawet jeśli, to nadal brzmią kiepsko. Fajny efekt echa to nie wszystko. Puff puff puff. Za to te poniżej 100 mm IMO są całkiem przyzwoite.)

źródło: FTR

39 Odpowiedzi do “Q&A 19.10.2014

  1. “- the fact that some tanks were paper only or prototypes does not mean they will automatically be reworked to HD after existing vehicles’
   jak dla mnie to znaczy że prototypy i projekty niekoniecznie muszą wejść po czołgach produkowanych seryjnie, czyli mogą wejść przed po lub jednocześnie z nimi

  1. True.
   zHaDeowali (?) pojazdy najbardziej grywalne, a pojazdy, które powinny być w pierwszej kolejności w HaDe, czyli te które wiedzą, co to była II WŚ, zostalili na później, albo “będzie jak będzie”. Co prawda mamy kilka historycznych pojazdów w HD, ale na wysokim poziomie. PzKpfw III, IS-3, A-20. Gdzie te pojazdy?

 1. (T_J: Nawet jeśli, to nadal brzmią kiepsko. Fajny efekt echa to nie wszystko. Puff puff puff. Za to te poniżej 100 mm IMO są całkiem przyzwoite.)

  Błagam kto to pisał jakiś dzieciak zapatrzony w hollywoodzkie produkcje i czerpiący z nich wiedzę o świecie?

 2. Dom1n lubi dodawać swoje rzeczy… Na stronie FTR nic nie pisze o Mausie
  “- the fact that some tanks were paper only or prototypes does not mean they will automatically be reworked to HD after existing vehicles”
  A tu mamy…
  “- prototypy i czołgi bazujące na szkicach na papierze toaletowym mają znacznie mniejszy priorytet przy konwersji na HD. Wyjątkiem był tu Maus, który jest sławny”
  Oj domin… Idź lepiej spać, bo na oczy Ci się stawia :P

 3. hmmm jesli dadzą takiego ostrego nerfa szermanowi to może doładują mu lepszy silnik albo rofa powiększą?? byc moze zapowiada sie ciekawy pojazd..

  jesli chodzi o czolgi to nie uznaje półśrodkow, po co dawac pancerz na tyle gruby ze i tak wszystko co spotkasz cie przebije, karabiny juz dawno nie przebijają tylko masa rośnie. albo 60mm albo wyprofilowane 250;p

 4. Mnie osobiście te nowe dźwięki się podobają – ale rozumiem tych, którzy wolą np pakiet Gnomefathera (sam na nim grałem trochę) – tak btw te “puff puffy” z 9.1 też nie są złe ;P
  Swoją drogą, skoro WG teraz już daje “opcję” tekstur SD/HD (chcesz, to sobie dociągnij), to nie mogliby zrobić tego samego z dźwiękami? Każdy by wrzucał to, co mu się podoba – ale to pewnie rozbiłoby się o kwestię tego, że nie chce im się kombinować/robić czegoś dodatkowo (zakładam, że skoro przenoszą się na nowy silnik dźwiękowy, to i stare dźwięki musieliby na niego przenieść)

 5. – Storm stwierdził, że dźwięki dużych dział w 9.4 są REALISTYCZNE I HISTORYCZNE (T_J: Nawet jeśli, to nadal brzmią kiepsko. Fajny efekt echa to nie wszystko. Puff puff puff. Za to te poniżej 100 mm IMO są całkiem przyzwoite.)

  Ja pi****dole no proszę was, te dźwięki są tak historyczne (walnięcie bąka z 100mm i wzwyż), że aż będzie trzeba wyj*******ć głośniki oknem dopóki gnomefather nie wypuści moda,wiem że nie są historyczne ale fajnie brzmią. Nie wylewać gówna na mnie w komentarzach, że “nie znasz się NooB’ie te dźwięki są c****a historyczne!!!!111.

Dodaj komentarz