Q&A 18.03.2013

– wartości penetracji (w odróżnieniu od celności) jest losowa i wynosi +/- 25% od jej wartości średniej. Innymi słowy ze średnią penetracją wynoszącą 100, masz takie same szanse aby wylosować penetracje 78 jak i 100. Podawana średnia penetracja nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem i nie jest losowana częściej.
– „Zastanawiam się dlaczego nie widzę wrogich pojazdów z odległości 650-700m?” „A ja się zastanawiam, dlaczego jeszcze nie wyschło źródełko tych co zadają głupie pytania, pomimo że rozdaje bany na lewo i prawo. Może porozdajemy jeszcze trochę?”
– Braterstwo Broni i Desperat (kiedyś Zastrzyk Adrenaliny) są całkowicie wystarczające wg SerBa
– możliwe, iż zmiany w systemie kamuflażu będą znaczące
– tylko jeden gracz na dany mecz, może dostać medal Snajpera
– ARL V39 ma jeden punkt odpowiedzialny za jego wykrycie na szczycie miniwieży kadłuba. Jeśli będzie ją widać zza krzaka, pojazd zostanie dostrzeżony (D: wth?!)
– najwyraźniej opracowywany jest nowy model penetracji pocisku, będzie on bardzo skomplikowany i po części rozwiąże problem złotych troll gun’ów z 5 tieru
– przed 9.0 będą patche 8.5, 8.6, 8.7, 8.8, 8.9 (nowy system kamuflażu wejdzie w 2014 r.)
– Storm niedługo ogłosi jak będzie wyglądał 'nowy model gry’ (nikt nie wie o co chodzi, ale będzie to coś ważnego)

0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
giggsior

Skomplikowany model penetracji… już zaczynam się bać jakie kwiatki ze sobą przyniesie to rozwiązanie :), choć zdecydowanie czas już najwyższy zrobić porządek z haubicami.

dom1n

chociaż pamiętam wspaniałe czasy z KV-2 i jego trollem na 5 tierze 🙂