Q&A 14.09.2013

– Storm na temat problemu z długim czekaniem w kolejce na serwerze RU: “Na razie musimy przyjrzeć się istniejącym problemom, aby móc je później naprawić”
– Q: “Dlaczego japońska załoga jest pełna blondynów i nosi imiona takie jak Hans, czy Dietrich?” A: “Ci chłopacy są z programu wymiany” (Obecnie załoga japońska w czołgu Chi Nu Kai korzysta z niemieckich odpowiedników)
– obecnie, kiedy przegrasz, a zdobyłeś medal, dostajesz tyle samo XP i kredytów, tak jakbyś wygrał bitwę. Storm stwierdził, że inne propozycje (jak np. ów nagroda, ale za najwięcej dmg w bitwie) są gorsze z różnych powodów.

– z kolei inny gracz w kwestii poprzedniego pytania zaproponował inne rozwiązanie – mianowicie nagradzać gracza z przegranej drużyny, który zdobył najwięcej XP. Storm natomiast odpowiedział, że ta opcja również odpada, bo gdyby np. bitwa skończyła się 15:0 i nikt z przegranych się faktycznie nie wykazał, byłoby głupim dawanie nagrody…
– … ALE z kolei jeszcze inny gracz rozwinął pytanie poprzednika i zaproponował minimalną ilość XP, aby dostać nagrodę. Storm znów zanegował pomysł: “Dla każdego tieru wartości XP byłyby różne. A zatem każdy tier musiałby mieć swój własny, minimalny próg XP? To by znacznie skomplikowało przyznawanie rekompensaty. A zresztą – jakbyś zdobył 1 XP mniej niż wymagane minimum, czy nie poczułbyś się smutno?” (krótko mówiąc, medale zostały wybrane gdyż jest to kryterium łatwe do zrozumienia i zaimplementowania)
– możliwe że medal Snajpera zostanie opracowany ponownie, ponieważ obecnie jest zbyt łatwy do zdobycia i powoduje najwięcej problemów, zwłaszcza w przypadku działek szybkostrzelnych.
– nie da się usłyszeć wrogiego czołgu, dopóki nie zostanie przez kogoś wykryty
– zbugowany filtr słów, którego nie da się wyłączyć (gwiazdki, gwiazdki wszędzie), zostanie naprawiony w 8.9
– Storm potwierdza, iż model czołgu Type 62 został zmieniony w 8.8, oraz że pociski premium do niego zostały znerfione i sprzedane za cenę kupna w kredytach

 źródło: FTR

14 Odpowiedzi do “Q&A 14.09.2013

  1. Czy ktoś z posiadaczy StuGa ma problem z celownikiem od Jimbo? Zainstalowałem wersję pod 8.8, na innych td działa ten specjalny celownik dla td. Na StuGu zamiast td crosshair mam dla normalnego wieżowego czołgu. Nie da się zablokować zawieszenia, a gra pokazuje możliwe strzały daleko poza kątem ostrzału. Zainstalowane mody mam tylko na dźwieki, nawet xvm nie używam więc nie wiem co się pogryzło.

Dodaj komentarz