Q&A 09.07.2013

– Q: “Czy wprowadzicie prem zbiorniczki charakteryzujące się wysoką penetracją?” A: “Ta, a może jeszcze przycisk rozpierdalajnik wszystkiego?”
– SPersh za golda? Jak będzie to bedzie. (Jak na razie to 8.8)
– dalsze zmiany goldowej amunicji w T54, T69 i VK3601? “Jeśli będzie taka potrzeba, oczywiście mając na uwadze wartości historyczne.”
– Q: “Magazynkowce są OP!” A: “Straszne… Zatem spraw sobie magazynkowca i rozpirzaj wszystkich w drobny mak. Aha i pamiętaj, że dobrzy gracze rozpirzą Ciebie jak będziesz ładował magazynek i znowu zaczniesz płakać – niestety, ale medycyna w tym przypadku jest bezsilna.”
– Foch 155 OP w sytuacji 1 na 1? “Ta gra nie polega na pojedynku 1 na 1. Postaraj się go oflankować, albo dorwać jak ładuje magazynek.”
– to, że świeżo odkryty czołg ma lepsze losowania (przez parę bitew) w MM już wiadomo, dodatkowo reguła to nie przedawnia się z czasem. Jednakże, kiedy nie ma zbyt wielu userów na serwerze MM może pominąć tą regułę.
– Q: “Mam mało FPSów!” A: “Polecam upgrade Twojego liczydła do, chociażby, kalkulatora, następnie przedmuchaj obudowę i zaktualizuj sterowniki.”
– wady Focha 155 wg SerBa: długi reload i cienki pancerz boczny

– jeżeli Twój KV-1S ma status elitarny, to nadal taki będzie po wprowadzeniu MT-25
– Q: “Za mocno znerfiliście arte…” A: “Ojejku, zapomnieliśmy się Ciebie zapytać o opinię zanim to zrobiliśmy :( Ale oczywiście, Twoja opinia jest dla Nas bardzo ważna.”
– znerfiliście MM T2LT? “Nie graj T2LT.”
– usunięcie niehistorycznych silników Panterom i E-50 będzie powiązane z buffem ich oporu gruntu, tak więc mobilność zostanie na tym samym poziomie
– lekki, sowiecki czołg z krótką 76mm na tierze V?! “Krótka 76mm na tierze V? Straszne.”
– jeśli dowódca na T-50-2 posiada skille radiooperatora, po wprowadzeniu dodatkowego załoganta, dowódca zachowa je.
– liczba art spadła 3-krotnie, w porównaniu z wcześniejszymi patchami
– nie ma w planach ograniczenia liczby TDków na bitwę (lol, zaczyna się nagonka na TDki ^^)
– nowy załogant na MT-25 rozpieprzy BiA mojej załogi! “Straszne, zamiana była ogłoszona rok temu, mogłeś wybrać co innego.”
– możliwe, że wygrindowanie elitarnego statusu na E-50 będzie łatwiejsze z racji tego, iż zlikwidowany zostanie topowy silnik
– wg SerBa nie jest możliwe wprowadzenie darmowego sprzętu eksploatacyjnego i pocisków do pokojów treningowych
– w planach są nowe odgłosy detrackowania
– możliwe, że zostanie wprowadzony Object 430U (Object 430 z działem 122mm i innymi usprawnieniami) jako X tier, jednakże jest problem ze znalezieniem odpowiednich kandydatów, którzy by do niego prowadzili
– możliwe, że wolne doświadczenie będzie współdzielone pomiędzy WoT, WoWp i WoWs

7 Odpowiedzi do “Q&A 09.07.2013

  1. – Q: „Mam mało FPSów!” A: „Polecam upgrade Twojego liczydła do, chociażby, kalkulatora, następnie przedmuchaj obudowę i zaktualizuj sterowniki.”

    heheheh ;) bardzo zabawna odpowiedź jak to na SerBa przystało :)

  2. nudny juz serb jest z tymi głupimi odp ale jak robi to w swoim wolnym czasie i sprawia mu to zabawe to nie ma sie co spodziewac normlanych… nie ma w sumie co czytac odp bo wszystkie polegaja na tym samym “straszne…” moze zacznie jakies ciekawe pytania wybierac i odp na nie normlanie a nie tylko troluje :P

  3. „Polecam upgrade Twojego liczydła do, chociażby, kalkulatora, następnie przedmuchaj obudowę i zaktualizuj sterowniki.” – Serb to mógłby sobie mózg przedmuchać – engine jadący na jednym rdzeniu a ten debil takie rzeczy pisze.

    „Straszne, zamiana była ogłoszona rok temu” – chyba na zebraniu aktywu w ich kołchozie, bo ja na stronie WG tego nie widziałem.

Dodaj komentarz