Q&A 08.07.2013, cz.II

– Q: “Niektórzy gracze myślą, że czołgi premium zostaną usunięte ze sklepu ponieważ jest ich zbyt wiele w bitwach i balans idzie w pizdu?” A: “Mógłbym Ci powiedzieć co zrobić z Twoją ignorancką opinią… ale byłoby to bardzo niegrzeczne i odnoszące się do ostatnich słów twego “pytania”. Tak więc tego nie zrobię.”
– Sentinel jest również w planach, podobnie jak Nahuel’a. Z tymże Sentinel, będzie najwyraźniej częścią drzewka Brytyjskiego.

– nie ma w planach wprowadzenia funkcji obserwatora dla wszystkich graczy w wojnach klanów, z powodów obaw o szpiegostwo
– za wysoki rozrzut losowego dmg na niektórych pojazdach? “Straszne…”
– WG przeprowadziło ankietę w celu dowiedzenia się jaka pozycja przycisku “bitew garażowych” byłaby najlepsza
– MM zależny od umiejętności? “Nie będzie żadnego MM zależnego od umiejętności. Jeśli poprawisz swój skill, będziesz miał pełne prawo karać n00bów.”
– SerB tłumaczy różnicę między F2W, a F2F(arm): F2W to system w którym wszystkie opcje bojowe (wliczając w to także złotą amunicję) są dostępne zarówno dla tych płacących, jak i tych niepłacących. F2F jest marzeniem noobków, którzy nie chcą farmić ani w grze, ani w prawdziwym życiu. Nie wprowadzimy takiego systemu.”
– magazynkowce nie są źle zbalansowane. Chociaż w rzeczywistości, w celu załadowania magazynku musiały się zatrzymać. Jednak nie zostanie to wprowadzone do gry, ponieważ straciłaby na tym dynamika.
– rozmiar Brytyjskiej arty VI tieru jest ok – Brytyjskie projekty były kompaktowe, np. Matilda i Churchill. Tak więc wszystko jest w porządku.

6 Odpowiedzi do “Q&A 08.07.2013, cz.II

Dodaj komentarz