marcintrsl, bastek44 i inni

Trzech dyskutantów i udzielająca się widownia. Rozmowa nie dotyczyła spraw społecznych czy literatury, ale życia seksualnego własnych matek. Jak bardzo trzeba gardzić własną żeby o czyjejś tak pisać? Może jednak faktycznie ci trzej młodzieńcy tak dobrze się znają i przedstawione sytuacje to u nich codzienność?
Trudno coś jednoznacznie stwierdzić, obejrzyjcie sami jak się bawi młodzież przy komputerze:

Polecam podkład muzyczny:


17 Odpowiedzi do “marcintrsl, bastek44 i inni

  1. Nie ma co. Odpowiedź z jajem :)

   Ale kompletnie nie rozumiem po co dorosły facet z 2DPA (wymagają +18) się wtrąca i takie docinki robi w stylu „masz za małego”. A wymagają kultury osobistej… Zrozumiałbym gdyby próbował uspokoić towarzystwo, a on sobie ich jeszcze szczuje. Nie było to ani za mądre, ani za śmieszne. Brawo dla Wojtka, że nie dał się wciągnąć w tą kłótnie dzieciaków (tych starych i młodych).

 1. Tak to działa. Jeden szczekaty zacznie to zachęci drugiego pyskatego do zaczęcia i tak dalej i tak dalej. Taki łańcuch śmieci prowadzący do łajna. A kiedy w to łajno wpadną to zaczynają pluć sobie nawzajem na mordy i wyzywać się nawzajem.

  Właśnie widać było jak ciągnął się sznur idiotów. Na szczęście widzę że ktoś uciał ten sznur i od razu bałwany zamknęli jadaczkę.

 2. też ostatnio trafiłem niby dorosłe dziecko.najpierw stwierdził że mnie wyruchał ,później moją matkę ,potem stwierdził że gram gorzej od jego trzyletniej córki a na koniec powiedział że mam teksty jak jego 80 letnia babcia
  najlepsze jest to że taki dzieciak nie zdaje sobie sprawy jak bardzo widać jego że tak to ujmę bycie dzieckiem

Dodaj komentarz