macius8101

Myślicie, że nic was nie zaskoczy?

STATY

26 Odpowiedzi do “macius8101

    1. nie tylko ta ortografia, ale ogolnie o pisowni co on napisal to prawdopodobnie osoba nieslyszaca.
     rozpoznaje go, ale moge sie mylic.

     @_zly, mnie nie zaskoczy, niestety tacy ludzie tak zachowuja, prawie wiekszosc nieslyszacych maja problemy z jezyka polskiego.

 1. Dawniej myślałem że ludzie przesadzają twierdząć, że Polacy to najgorzej zachowująca się nacja w tej grze, a później zacząłem grać i zwątpiłem. Nie daj Boże jak człowiek gra ostrożnie, oszczędza HP i zostanie sam na polu bitwy a na spectatorze paru „januszów” którzy już nie żyją, ale temu ostatniemu grającemu urządzą koncert życzeń i prawdziwe piekło.
  http://s10.postimg.org/bnkwey6mx/WOT.jpg takich kwiatków to ja mam cały folder :/

  1. Nie zgodzę się. Dla mnie zdecydowanie najgorszą nacją w grze są Czesi. Nie dość, że bardzo często są to boty, to jeszcze uważają się za bogów tej gry. Jak dodamy jeszcze wrodzoną nienawiść do Polaków, to mamy z tego mieszankę wybuchową.
   Polacy są po prostu najliczniejszą grupą, a do tego rozumiesz wszystko co piszą i łatwiej to wychwytujesz.
   Zresztą WG kiedyś informowało, że najwięcej banów za zachowanie rozdają Niemcom i Czechom.
   BTW. Z całego serca polecam kiedyś zajrzeć na jakąś bitwę treningową, w której pełno jest czeskich dzieci. Ubaw po pachy, a jeśli nam się znudzi można zacząć trollować. Płacz połączony z czeskim ragem jest niesamowity :D

   1. Zgadzam się z Władkiem. Jaki dostaję wkurw jak spotkam 5 botów i wszystkie należą do naszych południowych sąsiadów. Jeszcze dodali ta zje**** nację to jeszcze więcej ich się po wylęgało. Wśród nich jest jeszcze więcej idiotów niż u Polaków.Wierz mi nie chciałbyś ich spotkać na radomach. Albo na idioty,albo bota trafisz. Na normalnego gracza ciężko jest trafić jeśli chodzi o Czecha.Poza tym u Polaków sytuacja się bardzo poprawiła. Wręcz przeciwnie pojawiło więcej elitarnych graczy. Czasie grania na radomach zauważyłem,że co drugi/trzeci polak jest w elitarnych klanie. Więc Polacy się zmienili.Wiadomo, że się pojawią się rodzynki. Ale Niemiaszków i Herbaciarzy też można takich graczy znaleźć.

   1. Nie mają racji… Też mogli sobie siedzieć w krzaku i campić, a w większości są to dzieciaki, które przelewają swoje żale, bo za szybko zginęły. Najlepsze jest, jak ktoś jedzie sam na flankę, ja mu piszę, żeby się cofnął, to nie, jedzie dalej, ginie i płacze, bo nikt mu nie pomógł.
    Lekka campa nie jest zła, nie dość, że coś tam spotujesz, to jeszcze można darmowe pestki naklepać. Po kiego walca rushować na samym początku? Lepiej zagrać ostrożnie i dopiero w drugiej fazie bitwy pchnąć.

    1. to chyba nie widziałeś co robi dobrze zorganizowany rush medów ,3-4 minuty i po bitwie

  2. TO NIE ZALEŻY OD NACJI GRACZA,są po prostu różni gracze w grach,ale to z jakiego państwa pochodzi nie ma żadnego znaczenia ….To jak mówienie,że deszcz jest lepszy i dlatego częściej pada niż śnieg.
   -Równie dobrze mogę powiedzieć ,że każdy kto ma okulary częściej hejtuje niż ci bez.

  1. Czy tylko ja to odbieram jako kompromitację dwóch stron?
   Obaj panowie jakimiś prosami nie są, bo po tych 20 czy tam 30k bitew powinni reprezentować jakiś wyższy poziom. Mogę się założyć, że oboje zrobii coś źle, ale jako że „jestem lepszy w statach, to wiem fszystko a ty jesteś gunwem”.
   Nie rozumiem po co ciągnąć taką rozmowę i zniżać się do poziomu debila, a czasem nawet jeszcze niżej.
   Ja mam taką metodę: jeśli ktoś zacznie mi wypisywać po meczu głupoty kwituję to jakimś ironicznym określeniem, albo próbuję uzasadnić swoje działanie (np. jazda Jagodą na środek Lakeville, bo klanowa misja na gold na odbijanie :D). Jak widzę, że gość jest uparty i mimo wszystko spamuje mi, to leci zaproszenie do listy ignorowanych.

  2. Uważasz że dzieci w wieku 6-12 lat i dorośli w wieku 18-100 lat nie mogą się tak zachowywać i tylko ktoś kto ma 12-18 lat tak się zachowuje?Wiek tu nie ma żadnego znaczenia to jak mówienie,że deszcz jest lepszy i dlatego częściej pada niż śnieg.
   -Równie dobrze mogę powiedzieć ,że każdy kto ma okulary częściej hejtuje niż ci bez.

 2. Obaj gracze prezentują sobą bardzo żałosny poziom. Szkoda czasu na takie coś.

  Co do najgorszych nacji w grach to zaraz po ruskach najbardziej nie lubię grać z Polakami (wszędzie są wyjątki) Tacy Czesi są dopiero za Polakami ale to chyba z racji ich stosunkowo małej ilości w porównaniu do ruskich i polskich graczy.

Dodaj komentarz