Invicjuszowy

Dawno nie było nowego kandydata na pręgierz. Nie dlatego, że niby mielibyśmy dać sobie spokój albo coś w tym stylu. Po prostu nie było dobrego materiału i wszystko wskazywało na to, że polska społeczność WoT stała się grzeczniejsza. Oczywiście, ktoś tam czasem kogoś powyzywa, ale często nie jest to materiał aż tak szokujący żeby nadawał się do publikacji u nas. Dwa obrazki na krzyż i oklepane teksty… aż tu nagle coś takiego. Niskie poczucie własnej wartości i leczenie kompleksów w WoT to generator najbardziej soczystych wpisów. Tam, gdzie jest pasja i zaangażowanie zawsze dzieją się najciekawsze rzeczy.


Jeśli ktoś z was złapał tłustego troglodytę i chce się podzielić wrażeniami to zastosujcie się proszę do poniższych:
1. Wysyłać na adres: zly_ (małpa) dom1n.com lub użyć zakładki „kontakt”
2. Wysyłajcie naprawdę mocne bluzgi. To, że raz ktoś wam powiedział, że kampicie jak cioty czy macie kupić mózg i mieliście przez to złe samopoczucie przez 10 minut to nie powód do płaczu. Gdybyśmy czymś takim się przejmowali to ten blog byłby tylko o tym.
3. Nie oglądamy powtórek, bo zwyczajnie nie mamy na to czasu. Przysyłajcie gotowe zrzuty ekranu. Jeżeli chcecie żeby jakieś dane albo wasz nick były zamazane to napiszcie o tym.

36 Odpowiedzi do “Invicjuszowy

 1. Invicjuszowy – tak to jest z polakami którzy wyjadą za granicę są za nią 2 miechy i już udają że nie są polakami nie potrafią języka polskiego bo zapomnieli za to wspaniale stękają po angielsku czy jakiemu tam , uważają się za lepszych a tak naprawdę są nikim , są śmieciami którymi nic nie znaczą tu w pl jak i za granicą , bo czym są lepsi ? jebią za 5 euro myjąc śmierdzące gary ,albo zbierają truskawki za 4 euro i już czują slę lepsi i bogatsi ? haha żałosne :) taki cieć brudny niedomyty z pola Invicjuszowy właśnie taki jest , taka jest prawda o takich żałosnych polaczkach jak Invicjuszowy , jebią za pare euro i czują się ponad innymi a za granicą śmieją się z takich że jebią za pare euro ale bałwany tego nie widzą , żal :)
  mam nadzieję że raport poszedł na niego do supportu jak i screeny bo supek bardzo lubi takich „wyjątkowych” gości których natychmiastowo nagradza banem czatu a przy następnych występach banem.Wierzcie mi takiego błazna to zaboli jak straci swój premium czołg lowe warty 40 euro bo jednak wydał tę kasę na niego za free nie ma , żałosne dziecko bez kolegów :)
  ps nie Invicjuszowy a raczej ci…wy :)

  1. Ynohj Yoon.
   Troszkę się zagalopowałeś kolego z oceną wszystkich polaków którzy wyjechali za granicę.
   Wrzuciłeś ich do jednego wora pomyj ??.
   Wiem że zdarzają się kmioty i idioci pokroju tego pajaca „Invicjuszowy”,
   ale znacząca część polaków jest naprawdę normalna i taka Twoja ocena
   ich krzywdzi.
   Ja sam mieszkam od paru lat za granicą ale nadal czuję się polakiem,
   nie wywyższam się z tego powodu, po prostu zachowuję się normalnie i np.
   nie zapomniałem języka polskiego (jak to faktycznie niektórzy) nawet po tzw dwóch miesiącach :)).
   A takiego barana jak ten ww wymieniony suport powinien zbanować a jak taka sytuacja się powtórzy to zablokować na stałe konto :).
   Pozdrawiam wszystkich graczy WoT (ja sam nim jestem), i życzę im w bitwach jak najmniej frajerów pokroju Invicjuszowy ;):).

  1. To na 100% byłem ja :lol: Wszystko zaczęło się od misji osobistych i misji „Zguba artylerii”, która zmusiła graczy babokami do zabijania innych baboków. Teraz po każdym strzale trzeba musowo się przemieszczać. Dwa razy zapomniałem i zszedłem na hita od przeciwnej arty.

 2. Gracz Invicjuszowy został przez mnie zgłoszony do supportu gdyż też spotkałem się z nim w bitwie. Oto odpowiedz.

  Przede wszystkim bardzo dziękujemy za skontaktowanie się z nami oraz dostarczenie informacji na temat problemu z innym graczem, który się Tobie przytrafił.

  Współczujemy, że coś takiego Cię w grze spotkało w momencie kiedy chciałeś po prostu miło spędzić czas. Z własnego doświadczenia wiemy jak napotkanie na tego typu gracza potrafi być nieprzyjemne.

  Dokładnie zbadamy zgłoszony przez Ciebie przypadek, a następnie podejmiemy odpowiednie kroki.

  Nie lubimy graczy, którzy łamią zasady naszej gry, szczególnie jeżeli ma to związek z utrudnianiem zabawy innym użytkownikom, więc dokładnie sprawdzimy zachowanie gracza, którego do nas zaraportowałeś.

  Prosimy pamiętać, że jeżeli napotkasz na gracza, który uprzykrza Tobie grę to możesz go dodać do listy ignorowanych i w ten sposób więcej już nie mieć z nim kontaktu.

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w utrzymaniu przyjaznego środowiska w grze.

  W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

  Życzymy powodzenia na polu bitwy :)

  Serdecznie Pozdrawiam,

  Roman Markovski

   1. Zależy na kogo trafisz. Zgłaszałem Niemców, którzy wysyłali Polaków do gazu to dostałem to:

    „Dziękujemy za nadesłany raport. Rozumiemy irytację spowodowaną tą sytuacją.
    Zdecydowanie takie zachowania nie są przez nas tolerowane. Dlatego też w celu zapewnienia jak najszybszej reakcji na takie zdarzenia, wprowadziliśmy system przesyłania raportów bezpośrednio w kliencie gry. W ten sposób, umożliwiamy naszym Graczom na natychmiastowe zgłoszenie zaobserwowanego problemu, bez konieczności wysyłania nam zgłoszenia oraz załączania plików. Informacje przesyłane przy pomocy systemu raportów, trafiają do naszego systemu z pominięciem kolejki, która jest obecna w przypadku zgłoszeń.”

  1. Ja np. też jestem z gimbazy, ale jestem polakiem powtarzam POLAKIEM, więc nie obrażam swojego kraju, tylko próbowałbym coś zmienić(gdybym mógł…). Ja przynajmniej jestem ogarnięty w miarę, ale jak taka osoba trafia się w bitwie, to aż chce się rzygać… I tylko dlatego nie gram już z tydzień…;)

 3. Hehe i dlatego ostatnio na randomie czat mam wyłączony. Gra stała się mniej frustrująca a informacji o strategii na czacie w randomie i tak nie uświadczymy. No czasem jak coś mnie weźmie na uruchomienie czatu to przy wulgarnych odzywkach piszę coś w stylu „dziecko, kultury trochę pamiętaj kultura wypowiedzi świadczy o poziomie i inteligencji wypowiadającego się” Kilkukrotnie zostałem poparty przez parę osób w drużynie a bluzgający zamilkł

 4. Gdyby nie jeden dłuższy wpis i poprawna składnia gramatyczna, uznałbym, że jakiś obcy ciul przepisuje tekst z wcześniej napisanej kartki. Ale nie, ten gość po prostu potrzebuje dobrej poradni albo grupy wsparcia. W zasadzie to takiemu delikwentowi należałoby okazać współczucie i wsparcie ze strony społeczności graczy – pomyślcie sobie, jakie on musi mieć h..owe życie ;)

  P.S. swoją drogą jak mi ktoś na czacie bitewnym leci po genetyce i upodobaniach to odpisuję „LOVE U TOO”. Dziwnym trafem zawsze zamyka to potok bluzgów.

Dodaj komentarz