Invicjuszowy – wideo

Koleś ma jakiś problem ze swoją tożsamością bo TEN wybryk nie był jego jedynym. Tym razem niewybredne teksty komentuje MaszynyPancerne.

BONUS z podwórka LoLa:

39 Odpowiedzi do “Invicjuszowy – wideo

 1. Ja tam do takich nie należę (szkoda mi czasu na idiotę), ale jak by ktoś znalazł jego IP, adres (założę się że pisze z Polski, zasrany troll) i powiedział chłopakom z podwórka co kolega wypisuje o Polakach, to bym był szczęśliwy… :P

  U mnie od razu leci raport i ban. Nie ma co się denerwować :)

   1. Zmienne IP i tak wskazuje miasto. Czasem nawet dostawce, który opanował tylko konkretny obszar miasta. Ilość szkół jest tam często ograniczona. Grających w czołgi uczniów też. Często znają się nawzajem. Czasem wystarczy jedno popołudnie i delikwent namierzony w realu. Wtedy już tylko wydruki z gry, wizyta u derektora i satysfakcja z ugotowania trolla gotowa. Jak się nie mylę na RU jest kanał Youtuba z poszukiwaniem trolli który robi to systematycznie.

    1. skąd wiesz że on grał w szkole? btw jak się spotkałem z DHCP to często takie trackery pokazują źle miasto a to że masz nazwę jakiegoś ISP co to zmienia?

    2. dobra zrozumiałem o co ci chodziło z tymi szkołami lecz skąd wiesz że to uczeń? btw z takim podejściem to trzeba wszystkich na wykopie rozstrzelać^^ JP2GMD

 2. mam znajomego, który czuje się Ślązakiem (choć jego rodzicie przyjechali na Śląsk z mazur) i on też o Polakach mówi jak najgorzej. Najwięcej żalu ma o to że Polacy zniszczyli gospodarczo jego piękny i bogaty od pokoleń Śląsk :-P

  1. Większość na taki chlew moralny zezwala. Nawet w topowych klanach, gdzie w wymaganiach jasno jest wyraźnie napisane: „wymagana kultura osobista”. Swojego czasu, gdy klan Nietykalni działał zgłosiłem jednego typa do ich dowództwa, bo ubliżał tam komuś z randoma nie tylko od jego gry, zdrowia (popularny „get cancer”), ale świętej rzeczy – rodziny. Zrozumiałbym wyzwanie od noobów, czy noob team, bo to logiczne stwierdzenie, że ktoś jest słaby w danej grze i jest noobem… Jak każdy co zaczynał, stawiał pierwsze kroki. Wspaniałe dowództwo z Norrisem na czele olało sprawę. Gościu nadal był w klanie, a od nich nie otrzymałem słowa wyjaśnień i czemu na to zezwalają. A milczenie dla mnie jest jasnym zezwoleniem na takie zachowanie.

    1. To nie jest rozwiązanie. Niektóre klany mają sojusze z innymi (może mocnymi) klanami i tyle. A szkoda z powodu jednej wszy robić globalną aferę. Inna sprawa, że część z takich graczy jest po znajomości. Tamten typ co wspomniałem formalnie nie spełniał warunków wstępu do klanu (a jak go zgłaszałem to był z może 3 dni?), więc może i coś jest na rzeczy. Ale to już taka praworządność. Od obcych wymaga się cuda na kiju, a od swoich ziomków nic. Dlatego też nie udzielam się w Klanach, bo takie przekręty się w nich dzieją, że człowiek traci świadomość tego, że ta gra jest uczciwa (na gruncie klanowym, bo sama rozgrywka /randomy/ to temat na inną dyskusję).

    2. Muszę się niestety przyznać że byłem w klanie -NT3- i w tym klanie grają same cwaniaczki. Teraz odłączyli się od wszystkich NT i zmienili nazwę klanu na 5TARS.

  1. No ja tak bym nie powiedział. Większość nacji ma do nas taki sam stosunek, jaki mają do innych narodów. Takie zachowanie, jakie prezentuje kolega…tfu! Kur**syn invicjuszowy jest w miarę rzadkie jeśli chodzi o inne nacje. Co najbardziej mnie dziwi, najwięcej zachowań tego typu (i to nie tylko przeciw Polakom) widuję w WoT.

 3. Dziewczyna za taki dość podobny tekst o gazie (patrz 3:10 minuta filmu)
  https://youtu.be/YXYLlQ9ebmc
  ma teraz spore problemy w sądzie. Czy to co pisze Invicjuszowy nie jest aby podobne?
  Jak się ktoś wreszcie serio wkurzy, to go zgłosi ale nie do Wargamingu, tylko wyżej, zajmą się tym odpowiednie służby i koleś będzie miał naprawdę problemy …albo przez niego będą mieli je jego rodzice.

   1. Jeśli ktoś by to zgłosił, to koleś ma niezłe kłopoty. Jego komentarze o gazie wydają mi o wiele się bardziej obraźliwe niż ten godny pogardy tekst z przytoczonego przeze mnie filmu a przecież pisał jeszcze wiele innych obraźliwych. Ustalenie komputera przez służby to naprawdę nie problem. Teraz już istnieje specjalna jednostka zajmująca się właśnie takimi sprawami. Biorą za pysk ten hejt w internecie, już teraz za wyzywanie, obrażanie innych będzie się ponosiło konsekwencje. Jeśli myslicie, że ktoś jest tu anonimowy, bo umie zmieniać IP korzystając z proxy czy szyfrowanych tuneli VPN to jest w bardzo wielkim błędzie.

 4. Wątek aż się prosi o zacytowanie Schopenhauera: Kto się bowiem nią [dumą narodową] odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny. […] Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je bezustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują. Tyle a propos przewrażliwienia na punkcie Testo. Ciekawe jak gracze reagują na żarty z JP2 :D

 5. Żal mi takich ludzi. Nie jestem lekarzem, ale idiotyzm to chyba każdy może zdiagnozować. Może powodem jego ułomnego zachowania jest fakt, że pochodzi z niepełnej, patologicznej rodziny? Kto wie…Naprawdę, czasami nie ogarniam tego jak bardzo Polak, Polakowi, Polakiem…

Dodaj komentarz